ایسنا/سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال عربستان در یک پیام ویدئویی رسما از جدایی و پایان همکاری خود با این تیم خبر داد.

به نقل از العربیه ، هرو رنار سرمربی فرانسوی و موفق تیم ملی فوتبال عربستان تصمیم گرفت که قرارداد خود را با این تیم فسخ کند و رسما از هدایت تیم کنار رود.

او در پیامی ویدئویی گفت: روزهای بسیار خوبی را با هم تجربه کردیم.‌از همه کسانی که در این مدت از من حمایت کردند به ویژه فدراسیون فوتبال عربستان تشکر می کنم.‌در این مدت من با هیچ مشکلی مواجه نشدم و همه چیز خوب بود.

او ادامه داد: تجربه فراموش نشدنی برای من بود.‌در انتخابی جام جهانی 2022 بسیار خوب بودیم و با وجود تیم های قدرتمند ژاپن و استرالیا راهی دور بعد شدیم و در جام جهانی هم یک بازی فراموش نشدنی را برابر آرژانتین انجام دادیم و البته برابر لهستان با بدشانسی مواجه شدیم. شما برای همیشه در قلب من خواهید بود. برای تیم ملی فوتبال عربستان در جام ملت های آسیا پیش رو آرزوی موفقیت می کنم و اگر فرصت کنم راهی قطر می شوم و از نزدیک از تیم حمایت خواهم کرد. از همه شما تشکر می کنم.

رنار بعد از موفقیت چشمگیری که در مراکش و ساحل عاج داشت هدایت تیم ملی فوتبال عربستان را برعهده گرفت و توانست این تیم را به جام جهانی 2022 برساند. این سرمربی فرانسوی کارنامه خوبی در عربستان هم از خود به جای گذاشته است تا جایکه حتی عده ای او را بهترین سرمربی تاریخ فوتبال این کشور می دانند.

فدراسیون فوتبال عربستان علاقه زیادی برای ادامه همکاری با این سرمربی فرانسوی داشت اما او تصمیم به جدایی گرفت تا هدایت تیم ملی فوتبال زنان فرانسه را برعهده بگیرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید