ورزش 3/وحید فاضلی، مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک قبل از دیدار با مس کرمان در ابتدا گفت: در ابتدا فرا رسیدن سال نو و حلول ماه مبارک رمضان را خدمت همه هموطنان عزیزمان تبریک عرض می‌کنم. خیلی خوشحالم که در شهر مهمان‌نواز کرمان حضور داریم و امیدوارم فردا شاهد یک رقابت سالم و جوانمردانه و یک بازی زیبا برای همه تماشاگران عزیز باشیم.
او ادامه داد: در مورد بازی باید خدمت‌تان عرض کنم، به طور کلی فردا شاید یکی از مهمترین بازی‌های فصل ما باشد. در طول هفته با بازیکنان‌مان صحبت کردیم و شرایط بازی را برای‌شان تشریح کردیم. بازی از لحاظ حساسیت خیلی برای ما مهم است. تیم مس کرمان واقعا در نیم فصل دوم متحول شده و شکل بازی‌اش تغییر کرده و قطعا ما و بچه‌های‌مان درک کردیم که بازی فردا برای مس کرمان خیلی مهم است و دنبال کسب سه امتیاز هستند تا جایگاه خودشان را تثبیت کنند و از انتهای جدول فرار کنند.
مربی آلومینیوم افزود: به لحاظ فنی باید عرض کنم مس کرمان خوب و پر تلاش کار می‌کند و فوتبال خوبی را ارائه می‌دهند و تیم جوانی هستند. آنها در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب کردند و الگوهای تاکتیکی‌شان را تشریح کردیم و امیدواریم با تمرکز، آرامش و جنگندگی وارد بازی شویم و بتوانیم به امید خدا با دست پر از زمین خارج شویم و هواداران‌مان را خوشحال کنیم.
اضلی در خصوص داوری بیان کرد: در بازی فردا داور بازی باید با توجه به حساسیت بازی بهترین فرد زمین باشد. با توجه به شناختی که از آقای حاج‌ملک داریم قطعا همینطور خواهد بود و نهایتا امیدوارم هواداران آلومینیوم اراک در انتهای بازی خوشحال باشند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید