ورزش 3/نیمار که به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه قوزک پا فصل را از دست داده تا پایان فصل وقت آزاد زیادی دارد. او در کنار پشت سر گذاشتن برنامه‌های فیزیوتراپی برای به دست آوردن سریع‌تر سلامتی‌اش از این فرصت برای بازی‌های آنلاین هم استفاده می‌کند.
اما در جدیدترین بازی آنلاین ستاره برزیلی که از طرف او به صورت زنده در اینترنت با حضور هوادارانش پخش می‌شود اتفاقی غیرمنتظره رخ داد. نیمار در جریان یک بازی آنلاین که دو ساعت ادامه داشت با باختی سنگین مواجه شد و 1 میلیون یورو از دست داد.

نیمار که مدتی است پای خود را به تیغ جراحی سپرده در حال حاضر بیشتر وقتش را در خانه سپری می‌کند. اما حضور او در بازی‌های آنلاین تنها تفریحی نیست چرا که ستاره برزیلی با یک اپراتور فرانسوی قراردادی تبلیغاتی دارد که او را ملزم به حضور در برخی برنامه‌ها می‌کند. نیمار در راستای همین قرارداد تبلیغاتی بود که در یک بازی آنلاین حضور داشت و شرح بازی را از طریق توئیچ به صورت زنده برای هوادارانش پخش می‌کرد.
در جریان این بازی نیمار از ابتدا با 1 میلیون یورو وارد می‌شود. مشخص نیست این مبلغ را ستاره برزیلی از حساب شخصی خود پرداخت کرده یا به حساب اسپانسر فرانسوی بازی می‌کرده است. اما در ادامه بازی آنطور که ستاره برزیلی انتظار دارد پیش نمی‌رود و در نهایت مبلغ در اختیار او به صفر می‌رسد: 1 میلیون یورو ضرر در عرض دو ساعت!
واکنش عجیب و غریب نیمار در مقابل دوربین اما سوژه شده است. او که از شانس بد خود در این بازی شوکه شده وانمود می‌کند که به گریه افتاده است. درحالیکه آهنگ متن فیلم تایتانیک در پشت صحنه نیمار پخش می‌شود تا غرق شدن کشتی بخت او را تداعی کند نیمار با حرکاتی عجیب به شانس خود لعنت می‌فرستد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید