ورزش 3/ سیلوا و میتروویچ در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی که با برتری سه بر یک شیاطین سرخ به پایان رسید، به شدت به تصمیمات داور مسابقه واکنش نشان دادند و موضوع به گونه ای پیش رفت که میتروویچ، به دلیل اعتراض‌هایش اخراج شد و فولام ده‌نفره به بازی ادامه داد‌.
سیلوا در مصاحبه.ای گفت: من برای اتفاقی که افتاده متاسفم. با کریس کاوانا (داور) صحبت کردم تا عذر بخواهم. او می داند که من برای او و کاری که باید انجام دهد احترام قائل هستم. متأسفانه بعد از آن روز او را رودررو ندیدم، اما می‌دانم که او یکی از برجسته‌ترین داوران کشور است و می‌دانم که وقتی دوباره ملاقات کنیم، احترام متقابل بین ما برقرار خواهد شد.
همچنین میتروویچ نیز به نوبه خود در این خصوص بیان کرد: از کارهایم که منجر به اخراجم شد پشیمان هستم. اجازه دادم ناامیدی من را کنترل کند و واکنش من اشتباه بود. سعی کردم توجه داور را به خود جلب کنم، اما از او قدردانی می کنم. قرار نبود دستم را روی او بگذارم.
این بازیکن در پایان گفت: من 3 بازی محرومیت را به دلیل کارت قرمز و اتفاقات این بازی باید تحمل کنم. با کریس کاوانا برای عذرخواهی صحبت کردم و هر مجازاتی را از سوی باشگاه می‌پذیرم. اکنون می‌خواهم هر کاری انجام دهم تا آن اتفاق را پشت سر بگذارم و به کمک تیمم برگردم.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید