طرفداری/ژوزه مورینیو یک سال دیگر با آاس رم قرارداد دارد. شایعات زیادی پیرامون قطع همکاری او با رم در پایان دومین فصل حضور در پایتخت ایتالیا مطرح شده است اما ظاهراً آقای خاص می خواهد حداقل یک فصل دیگر در رم بماند.
به نقل از کوریره دلو اسپورت؛ مورینیو از تعطیلات مربوط به دیدارهای ملی استفاده کرد و چند روز در کنار خانواده اش در لندن به استراحت پرداخت. این سرمربی پرتغالی با یک تصمیم مهم به ایتالیا بازگشت. او بدون توجه به پیشنهادات جذابی که دریافت خواهد کرد، می خواهد به قرارداد خود با رم متعهد بماند و برای سومین فصل همکاری با این باشگاه برنامه ریزی می کند. مورینیو این موضوع را به اطلاع باشگاه رسانده است. خانواده فریدکین و تیاگو پینتو رابطه بسیار خوبی با این سرمربی پرتغالی دارند و بدون شک خواهان حفظ مورینیو هستند. هر دو طرف از ادامه همکاری با یکدیگر استقبال می کنند و به زودی در جلسه ای که میان آنها برگزار می شود، مورینیو نیازها و انتظارات خود برای فصل آینده را به اطلاع مالکان و مدیران باشگاه می رساند. مالکان رم به حدی از ماندن مورینیو اطمینان دارند که از همین حالا برای تور پیش فصل 2023/24 کمپ تمرینی پرتغال را برای سومین سال پیاپی رزرو کرده اند.
کوریره در گزارشی دیگر مدعی شد اسمالینگ و دیبالا پس از اطمینان یافتن از ماندن مورینیو در رم، آماده تمدید قرارداد خود هستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید