ورزش 3/گاتزتا دلو اسپورت صفحه نخست شماره امروز خود را به تمدید دو ستاره یوونتوس و میلان اختصاص داده است.

با پایان فیفا دی وارد حساس ترین مقطع از فصل باشگاهی اروپا خواهیم شد؛ جایی که قهرمان رقابت های مختلف مشخص خواهد شد. در ایتالیا تکلیف قهرمان تا حد زیادی مشخص شده اما ناپولی برای اینکه کار را محکم تر کند به دنبال پیروزی در تقابل حساس هفته آینده مقابل میلان است. روزنامه های ایتالیا از هم اکنون به استقبال این دیدار رفته اند.

"آنها می‌مانند" این تیتر یک امروز گاتزتا دلو اسپورت است که در کنار عکسی از اولیویه ژیرو و آنخل دی ماریا به چشم می خورد و به تمدید قرارداد آنها با میلان و یوونتوس اشاره دارد.

در صفحه اول گاتزتا به تعداد بالای بازی های این فصل هم اشاره و به نقد فشار بیش از حد وارد شده به بازیکنان پرداخته شده است.

کوریره دلو اسپورت در صفحه نخست خود با اشاره به تقابل میلان و ناپولی در سری آ، از دوئل کواراتسخلیا و رافائل لیائو به عنوان اتفاقی جذاب در دل این دیدار حساس یاد کرده است.

در این روزنامه همچین گزارشی از روند پرونده فساد باشگاه یوونتوس به چشم می خورد که گویا خیلی به نفع این باشگاه نیست. همچنین عکسی از فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه رم در صفحه نخست کوریره دیده می شود که به حمایت از ادامه حضور ژوزه مورینیو در این تیم پرداخته است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید