ورزش 3/ نادر محمدی بار دیگر در ورزشگاه آزادی با اوت دستی های بلند خود به چشم آمد.
اوت دستی های ویژه و بلند نادر محمدی چند سالی است که مورد توجه اهالی فوتبال قرار گرفته است؛ او که در پیکان با این اوت ها چهره شد، بعدها در تراکتور و ذوب آهن این مساله را تکرار کرد و حالا به عنوان یکی از ارکان اصلی خط دفاعی تیم مهدی تارتار در ورزشگاه آزادی خودنمایی کرد.
محمدی که در اکثر بازی های ذوب آهن تماشاگران را از اوت دستی های جالب خود بی نصیب نمی گذارد، در بازی امروز تیمش مقابل استقلال هم چندین بار با پشتک واروهای جذاب و پرتاب های خطرناک دروازه قهرمان فصل گذشته لیگ برتر را مورد هدف قرار داد.


اوت های محمدی که معمولا در بازی های پخش زنده شبکه سوم با استقلال و پرسپولیس بیشتر مورد توجه قرار می گیرند، امروز هم یکی از اتفاقات جالب بازی استقلال و ذوب آهن بود. البته که مدافعان و دروازه بان استقلال روی این اوت های خطرناک و موقعیت ساز هوشیار بودند و اجازه ندادند راهی به دروازه شان پیدا شود.
جدا از این مساله نادر محمدی در قلب خط دفاع ذوب آهن عملکرد خوبی داشت. او به همراه سایر مدافعین ذوب آهن روز سختی را مقابل خط حمله سختکوش و قدرتمند استقلال پشت سر گذاشت اما به طور کلی با تحرک بالا نشان داد که شرایط جسمانی مناسبی دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید