ورزش 3/ فرار مدافع چپ سپاهان و ارسال دقیق او منجر به گل اول مقابل صنعت نفت شد.
سپاهان با در اختیار داشتن ملی‌پوشان خود نخستین بازی سال جدید مقابل صنعت نفت آبادان را آغاز کرد که گل اول طلایی‌پوشان روی سانتر میلاد زکی‌پور و ضربه رامین رضاییان شکل گرفت تا هر دو مدافع کناری این تیم در بازگشت از اردوی ملی درخشان ظاهر شوند و خوشحالی به ورزشگاه نقش جهان بیاورند.
میلاد زکی‌پور که فصل درخشانی همراه با سپاهان پشت سر می‌گذارد و پیش از این توانسته بود دو گل مهم به ثمر رساند و سه پاس گل بدهد، باز هم امشب در ترکیب تیمش فوق‌العاده کار کرد و موفق شد با نفوذ تند و تیز از جناح چپ زمین و یک ارسال دقیق به مقابل تیرک دوم، موقعیت‌سازی کند و رامین رضاییان با یک پرش بلند گل اول بازی را به ثمر رساند.
زکی‌پور که در چهار مسابقه اخیرشان هم توانسته بود روی سه گل و پاس گل بدهد، همین روند را در نخستین بازی ۱۴۰۲ هم ادامه داد و توانست با یک ارسال دقیق و بی‌نقص زمینه‌ساز گل برابر صنعت نفت شود.
این مدافع چپ که نخستین تجربه حضورش در اردوی تیم ملی را با سرمربیگری امیر قلعه‌نویی به دست آورد و اولین بازی ملی خود را با حضور تعویضی مقابل روسیه انجام داد و توانست با دو ارسال در لحظات پایانی خطرناک ظاهر شود، حالا همان سانترهای تند و تیز را به سپاهان آورد و پاس گل دیگری ثبت کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید