ورزش 3/ پرسپولیس در یکی از دشوارترین بازی های خود تا پایان لیگ، با برتری 0-1 مقابل مس رفسنجان در خانه این تیم راهی رختکن شد و با توجه به 10 نفره شدن حریف، آنها از شانس خوبی برای کسب سه امتیاز این بازی حساس برخوردارند. اما تک گل پرسپولیس را در نیمه اول گئورگی گولسیانی، مدافع گرجستانی این تیم با یک ضربه پنالتی حساب شده و خلاف جهت به دروازه حامد لک به ثمر رساند.
در سه- چهار ماه اخیر، احتمالا گئورگی گولسیانی حساس ترین گل های تیمش را وارد دروازه حریفان کرده است. او با دو بار گلزنی در دربی مقابل استقلال تیمش را از شکست نجات داد و حدود یک ماه قبل نیز همین کار را این بار در بازی جام حذفی در اصفهان مقابل سپاهان تکرار کرد. گئورگی گولسیانی که بعد از جدایی یورگن لوکادیا تبدیل به پنالتی زن اول تیمش شده، تا به حال یک مورد نیز خطا نداشته و در انجام ماموریت خود به طور کامل موفق بوده است.
در دو فصل اخیر کوین یامگا، ستاره فرانسوی استقلال بارها از روی نقطه پنالتی برای این تیم موفق به گلزنی شده و امتیازات حساسی را به حساب تیمش واریز کرده است. اما به نظر می رسد در ماه های اخیر و در اردوی رقیب نیز این وظیفه به دوش گئورگی گولسیانی بوده و او تا امشب که به خوبی جواب اعتماد یحیی گل محمدی و پرسپولیس را داده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید