ورزش 3/تیم فوتبال استقلال تهران در شرایطی ذوب‌آهن را با دو گل در ورزشگاه آزادی شکست داد که همه چیز تحت تاثیر حذف استقلال از آسیا قرار دارد.
مهدی قایدی، گلزن امشب آبی‌ها هم در همین راستا پس از بازی در میکسدزون حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او در پاسخ به این سوال که گفته می شد حق ترانسفر او بابت بدهی به استراماچونی صرف خواهد شد، گفت: "همان موقع گفتند پرداخت شده، چند وقت پیش از شباب الاهلی پرسیدم که هزینه انتقال قرضی ام پرداخت شده یا خیر، پول آن را هم ندادند. به خواهش من دست نگه داشتند و شکایت نکردند. آن قدر مشکل هست نمی دانم از چه چیزی بگویم."
قایدی در مورد اینکه این همه پول کجا رفته گفت: "نمی دانیم به قرآن. مگر می شود شب عید بازیکنان و کادر فنی و ماساژور پول نگیرد. تیم به این بزرگی، استقلال!"
قایدی در پاسخ به این موضوع که بازیکنان با اسنپ سر تمرین می‌آیند، گفت: "همه ماشین فروختند، خانه را دادند اجاره رفتند مستاجر شدند. دلم برای این وضعیت می سوزد. هرکاری بخواهم بکنم هم نمی توانم."
قایدی در پاسخ به این سوال که شاید ساپینتو در صورت نرفتن استقلال به آسیا استعفا دهد، گفت: "فقط می‌توانم بگویم خیلی مرد است. دمش گرم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید