ورزش 3/سعید مهری درباره برد استقلال مقابل ذوب آهن گفت: خداراشکر که یک سه امتیاز دیگر را با یک بازی خوب گرفتیم. امیدواریم این روند ادامه دار باشد.
او درباره حذف از لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: نمی دانم چه شده و اطلاعی نداریم. در سکوت کامل رسانه ای بودیم. این داستان انگیزه بچه ها را می کشد. دو سال در آسیا نیستیم و این چیز خیلی بدی است. من ناراحت شدم و نمی دانم چه بگویم.
هافبک استقلال افزود: کل مجموعه زحمت می کشند و هدفشان حضور در لیگ قهرمانان آسیا و حتی قهرمانی در این تورنمنت است. این باعث می شود... نمی دانم چه بگویم.
سعید مهری درباره مشکلات مالی تیمش گفت: راجع به موضوع خودم باید حرف بزنم. هر بازیکنی اول فصل قراردادی می بندد و روی آن حساب می کند. اول فصل آپشن هایی راجع به مسکن و ... داشتیم. آنها را دریافت کرده بودیم اما آن را روی قراردادمان زده اند!
او اضافه کرد: من چک داشتم. یکماه و نیم است که با اسنپ می روم و می آیم. همه بچه ها هم می دانند. بعضی روزها بچه ها مرا می رسانند. چک داشتم و ماشینم را فروختم تا چکم را پاس کنم. روی همان ماشین هم ضرر کردم. حق مسکن را گرفتم و خانه گرفتم! الان خانه ام را هم عوض کردم! اولین بار است این را می گویم. خانه را عوض کردم چون به پول پیش خانه نیاز داشتم. یک خانه کوچک تر گرفتم تا مشکلم حل شود.
مهری در پایان گفت: این موضوعات ما را اذیت می کند و تحت فشار می گذارد. با همه اینها فوتبال خوبی ارائه می دهیم و امیدواریم مشکلات حل شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید