فوتبال 360/ مدعیان لیگ برتر در اولین بازی خود در سال جدید به بردهای مهمی دست پیدا کردند.
به گزارش فوتبال 360، اولین هفته لیگ در سال 1402 تنها یک تساوی داشت. وجود 7 برنده که بردهای مهمی را هم به دست آوردند، باعث شد تا برای انتخاب بهترین‌های هفته بیست‌وچهارم گزینه‌های متنوعی وجود داشته باشد. نمایش هجومی و دلچسب استقلال و تراکتور در این میان دلیلی شد تا سهم این دو تیم در جمع بهترین‌های هفته، بیشتر از سایر تیم‌ها باشد.

تیم هفته: تراکتور
برنده شدن مقابل نفت مسجدسلیمان کار سختی به‌نظر نمی‌رسد. برد تراکتور در خانه این تیم اما یک برد ویژه شد؛ یکی از بهترین نتایج این فصل با ثبت آماری قابل توجه. بیشترین گل زده یک تیم در این فصل، دومین امیدگل فصل و از نظر شوت در چارچوب؛ رتبه سوم در این فصل. تراکتور با پیروزی 5 بر یک در خانه نفت مسجدسلیمان و ارائه یکی از یک‌طرفه‌ترین نمایش‌های فصل عنوان تیم هفته را از آن خود کرد.

مربی هفته: ریکاردو سا پینتو (استقلال)
انتخاب سرمربی استقلالی که ذوب‌آهن را در ورزشگاه آزادی شکست داده به عنوان مربی هفته، آن هم در هفته‌ای که 7 برنده وجود دارد، شاید در نگاه اول انتخاب خیلی درستی به‌نظر نرسد، آن‌هایی که اما نمایش استقلال مقابل ذوب‌آهن را دیدند این انتخاب را کاملا عادلانه می‌دانند. یک نمایش برتر، چشمنواز و هجومی دیگر از استقلال. استقلالی‌ها که در این روزها نگران حذف تیم‌شان از آسیا هم هستند با دیدن بازی مقتدرانه تیم‌شان مقابل ذوب‌آهن ساعاتی کاملا از نگرانی مهم‌شان فاصله گرفتند. در نیم فصل دوم هیچ مربی‌ای به اندازه ساپینتو مربی هفته نشده است.

بازیکن هفته: محمد عباس‌زاده (تراکتور)
مهاجم کهنه‌کار تراکتور عادت دارد وقتی بدرخشد، به یکی از بهترین‌های هفته تبدیل شود. عباس‌زاده مقابل حریف محبوبش 2 گل زد و یک گل ساخت. 2 گل عباس‌زاده در پیروزی 5 بر یک تراکتور مقابل نفت مسجدسلیمان، این بازیکن را با 10 گل به تنهایی در صدر جدول گلزنان قرار داد. این مهاجم شمالی 5 گل از 10 گلش را به نفت مسجدسلیمان زده است!

گل هفته: حسین صادقی (هوادار)
این هفته چند گل از راه دور نامزد بهترین گل هفته شد. گل حسین صادقی بازیکن هوادار یکی از گل‌های تماشایی این فصل بود. حرکت پا به توپ در میانه میدان و یک ضربه مهارنشدنی. گل زیبای صادقی پیروزی خارج از خانه هوادار در انزلی را رقم زد.

پاس گل هفته: محمد محبی (استقلال)
 
یک گل تمام بوشهری. محمد محبی ستاره این روزهای فوتبال ایران با یک پاس دقیق، مهدی قایدی را در موقعیت تک‌به‌تک قرار داد. قایدی هم قدر پاس محبی را دانست. گل اول استقلال به ذوب‌آهن یک گل زیبا و تکنیکی بود. گلی که آینه تمام نمای نمایش دلپذیر استقلال در اولین بازی سالش محسوب می‌شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید