ورزش 3/عضو هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد داوری‌ها در چند بازی اخیر علیه آنها بوده است.
 
روح‌اله محمدی، عضو هیات مدیره و سخنگوی باشگاه صنعت نفت آبادان، در اعتراض به اینکه به شکایتشان رسیدگی نشده به خبرنگار ما گفت: ما ۲۵ بهمن با نفت مسجد سلیمان بازی داشتیم و فردای بازی شکایتی از این باشگاه با کلیه مستندات لازم برای کمیته انضباطی فرستادیم. بیشتر از ۴۰ روز است که می‌گذرد، ولی کمیته انضباطی در چنین مسئله مهمی که می‌تواند در سرنوشت تیم‌ها تاثیرگذار باشد تا امروز نه تنها رسیدگی نکرده، بلکه هیچ واکنشی در نفی یا اثباتش نداشته، هرچقدر هم برای برگزاری جلسه رسیدگی پیگیری می‌کنیم به در بسته می‌خوریم واقعا نمی‌دانم در فدراسیون چه خبر است.

وی افزود: از یک طرف سرپرست ما را بعد از بازی با پرسپولیس بخاطر بازگو کردن اظهارات رییس کمیته داوران نرسیده به خانه با دستور موقت در امری که فوریتی نداشت محروم می‌کنند و بلافاصله جلسه رسیدگی برگزار و حکم بدوی محرومیت در این خصوص صادر می‌کنند، اما از طرفی دیگر به شکایت ما علی‌رغم پیگیری‌ها و کامل بودن اسناد و مدارک  رسیدگی نمی‌کنند.

عضو هیئت مدیره صنعت نفت با اشاره به عملکرد داوران عنوان کرد: آقایان نتیجه این رسیدگی برای تیم ما الآن مهم است، نه یک هفته مانده به پایان لیگ یا پس از اتمام لیگ. اگرچه در خصوص شکایت هوادار از مس کرمان به دلیل استفاده از بازیکنان غیرمجاز ظاهرا طرف دعوا نیستیم، اما واقعیت این است که ذی‌نفع هستیم و منتظر برگزاری و اعلام نتیجه رسیدگی هستیم. من نمی‌دانم کمیته انضباطی چه پرونده‌ای مهمتر از این دو پرونده که سرنوشت تیم‌های ته جدولی را عوض می‌کند دارد که به آنها ورود نمی‌کند. چه سیاستی و چه فکری پشت این داستان هست؟ بگویند شاید ما هم قانع بشویم.

او در اعتراض به داوری دیدار با سپاهان ادامه داد: متاسفانه نگاه‌ها به تیم‌های شهرستانی، ولو اینکه هوادار داشته باشند و مثل آبادان مهد فوتبال باشند، نگاهی نیست که رسانه‌ها و فدراسیون به تیم‌های متمول یا سرخابی دارند. در لیگ امسال بصورت متناوب بخاطر داوری ما ضربه خوردیم و به اصطلاح سرمان را بریدند. آخرین و واضح‌ترین آن هم در بازی دیروز با سپاهان بود.

محمدی در پایان گفت: چرا ما باید خرج قهرمانی یا بدهی به دیگران را بدهیم؟ از آن طرف برای تیم‌های رقیب ما که وضعیت تقریبا مشابهی دارند هر بازی دارد صحنه‌ها و پنالتی‌های مشکوک گرفته می‌شود. همه دیدند که گل سپاهان از خط رد نشده بود و می‌خواهیم کمیته داوران به این ابهام ما پاسخ جدی بدهد که چرا برای صنعت آبادان این اتفاقات امسال رخ داد؟


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید