ورزش 3/استقلال روز گذشته بازی پر فشاری را در برابر ذوب آهن پشت سر گذاشت، به خصوص که مشکلات مالی هم موجب اعتراض دست جمعی بازیکنان به عملکرد مدیریت باشگاه شد.

بازیکنان استقلال با وجود  اینکه شب عید دست خالی به خانه های خود رفتند در بازگشت از تعطیلات نوروز با جدیت تمرینات خودرا پیگیری کردند و منتظر بودند با یک نمایش خوب در برابر ذوب آهن و شکست این تیم درد و دل های خود را به خبرنگاران بگویند و این چنین هم شد. شب گذشته بعد از برتری دو بر صفر در برابر ذوب آهن و همزمان با حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا ریکاردو ساپینتو و شاگردانش هر چه دل تنگشان خواست، گفتند تا تماشاگران تیم استقلال واقعیت هایی که در تیم می گذرد را بدانند.

ریکاردو ساپینتو با وجود همه مشکلات امروز در کمپ ناصر حجازی برای تیمش تمرین ریکاوری را بر پا کرده است تا تیم برای بازی بعدی که دیدار حساس با آلومینیوم اراک است، مهیا شود. او با وجود مشکلات مالی و اینکه خودش هم 4 ماه از استقلال پول نگرفته است، معتقد است همه و همه باید در استقلال برای موفقیت و خوشحال کردن دل هواداران چیزی کم نگذارند. سرمربی تیم استقلال در کنفرانس خبری پیش از بازی هم گفت؛ من هر روز با وجود اینکه 4 ماه است که پول نگرفته ام بهترین خود را برای استقلال می گذارم.

کم گذاشتن به بهانه مشکلات مالی چون اینجا استقلال است و هواداران میلیونی دارد از نگاه مربی پرتغالی قابل درک نیست، چرا که در آینده او و همه بازیکنان استقلال می توانند با شکایت با ارکان قضایی فدراسیون فوتبال همه قرارداد خود را طلب کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید