فارس/سرمربی تیم فوتبال تراکتور نسبت به مطرح شدن نامش برای نیمکت تیم ملی واکنش نشان داد.

پاکو خمز درمورد مطرح شدن نامش به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از انتخاب امیر قلعه‌نویی، اظهار داشت: این‌ها شایعات هستند. تنها واقعیت این است که من سرمربی تراکتور هستم. نمی‌توانیم پیگیر و وابسته به شایعات باشیم. برخی از این‌ها دروغ هستند اما همه‌شان جنبه شایعه دارند.

وی درخصوص اینکه خیلی از رسانه‌های حرفه‌ای او را به تیم ملی نزدیک می دانستند و حتی صحبتی با وی، مدیریت و مالک باشگاه تراکتور درمورد حضورش رکی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران نشده بود، گفت: خیر. فکر می‌کنم انتخابی که اکنون فدراسیون ایران برای تیم ملی کرده واقعا سرمربی خوبی است و انتخاب خیلی هوشمندانه‌ای انجام دادند‌. از سرمربی جدید نیز به خاطر دعوت بازیکنانی از تراکتور تشکر می‌کنم. واقعا برای ما نکته مثبتی بود. دوست داریم به عنوان تیم تراکتور در فراخوان بعدی سرمربی تیم ملی بازیکنان بیشتری از تیم ما دعوت شوند. واقعا برای سرمربی فعلی تیم ملی ایران آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور اضافه کرد: بازی با کنیا را تماشا کردم. وقتی سرمربی جدید می‌آید، زود است بخواهیم تو را قضاوت کنیم زیرا فقط یک هفته با تیم کار کرده و خیلی زود است بخواهیم عملکرد او و تیم ملی را ارزیابی کنیم. با گذشت زمان قلعه‌نویی تلاش می‌کند تیم خوبی تشکیل بدهد. ما مربیان برای کار کردن نیاز به زمان داریم.


خمز درخصوص دلیل انتخاب تراکتور، توضیح داد: تراکتور اولین تیم ایرانی بود که با من تماس گرفت. از پروژه بسیار جاه طلبانه این باشگاه خیلی خوشم آمد. سرمربیگری تیم‌های بزرگ لیگ برتر ایران کار راحتی نیست. 

وی درمورد اینکه آیا قبل از حضور در تراکتور از سایر تیم‌های آسیایی به ویژه کشورهای خلیج فارس پیشنهادی نداشت، توضیح داد: برخی تیم‌های آسیایی به من پیشنهاد دادند اما یا زمان آن‌ها خوب نبود یا پیشنهادهای برای من جذابیت نداشت. پیشنهاد تراکتور برای من جالب بود و توجهات را به خودش جلب کرد  و باعث شد من اینجا باشم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید