ورزش 3/طبق ادعای AS، کیلیان امباپه می‌خواهد در سال 2024 انتقال رؤیایی خود به رئال مادرید را به واقعیت تبدیل کند.
 
گمانه‌زنی‌های نقل و انتقالاتی در خصوص کیلیان امباپه دوباره از سر گرفته شده است. این مهاجم فرانسوی ظاهرا به اطرفیان خود اعلام کرده که قصد دارد در سال 2024 راهی رئال مادرید شود. او بعد از ناکامی دوباره با پاری‌سن‌ژرمن در فتح چمپیونزلیگ مشتاق انتقال به سانتیاگو برنابئو برای تحقق این رویاست.

با وجود تمایل امباپه اما رئال با توجه به اتفاقات فصل گذشته قصد ندارد پا پیش بگذارد و منتظر است تا با پایان قرارداد ستاره فرانسوی با پاریس در صورت مهیا بودن شرایط، او را به عنوان بازیکن آزاد جذب کند.

امباپه علی‌رغم امضای قرارداد با پاری‌سن‌ژرمن تا سال 2025، طبق گزارشات، بندی در قراردادش دارد که به او اجازه می‌دهد تابستان آینده به دلیل عدم موفقیت باشگاه در اروپا، با پرداخت مبلغی از این تیم جدا شود.

نزدیکان کیلیان امباپه به AS خبر داده‌اند که این بازیکن قصد دارد در پایان فصل برای جدایی زودتر از موعد جلسه‌ای با مدیران پاری‌سن‌ژرمن برگزار کرده و آنها را متقاعد کند.

پی‌اس‌جی بعد از کنار رفتن از چمپیونزلیگ و جام حذفی تنها شانس فتح لیگ فرانسه را در فصل جاری دارد که قطعا نمی‌تواند رضایت امباپه را به همراه داشته باشد. در سمت مقابل رئال تلاش می‌کند تا ضمن صعود به مراحل بالاتر چمپیونزلیگ، در رقابت با بارسا جام حذفی و لالیگا را هم فتح کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید