ورزش 3/نساجی قائمشهر هفته هاست که نمی برد و دیروز هم در یک بازی خانگی در مصاف با تیم گل گهر با نتیجه دو بر یک شکست خورد.
 
نساجی که قهرمانی جام حذفی را یدک می کشد، در دور برگشت لیگ برتر نتوانسته نتایج خوب خود در دور رفت را تکرار کند و همین موضوع سبب انتقاد تماشاگران نساجی از حمید مطهری و شاگردانش شده است. تماشاگران پرشور نساجی روز گذشته در استادیوم شهید وطنی و در جریان بازی با گل گهر علیه سرمربی و بازیکنان این تیم شعار سر دادندو انتقادات در پایان بازی به حداکثر رسید. اما بعد از سوت داور استثنائا یکی از بازیکنان تشویق شد و او کسی نبود جزء علیرضا حقیقی.

دروازه بان تیم نساجی که در روز شکست های نساجی هم سیوهای مهمی دارد، بعد از بازی با ذوب آهن از برخی از بازیکنان نساجی به شدت انتقاد کرد. او گفت برای خیلی از هم تیمی هایش تفاوت نمی کند تیم ببرد یا ببازد و نساجی تبدیل به حیاط خلوت آنها شده است. از آنجایی که تیم در لیگ برتر مانده همین که در اردوی تیم حضور دارند و تیم در جدول بازی ها باقی مانده کافی است و با بی تفاوت کار را دنبال می کنند!

این مصاحبه به نظر حرف دل تماشاگران بود و در بازی دیروز به همین بهانه علیرضا حقیقی را تشویق کردند. علیرضا حقیقی که بر اساس داده های سایت های آنالیز شوت گیر ترین دروازه بان لیگ برتر است دیروز در برابر دو شوت تماشایی تسلیم شد. شوت هایی از محمد رضا حسینی و محمد خدا بنده لو.

نساجی با 24 امتیاز از 24 بازی هم اکنون تیم یازدهم جدول به حساب می آید و از آنجایی که صنعت نفت 13 امتیازی است شانس زیادی برای بقاء دارد. تماشاگران امیدوار بودند این تیم بعد از قهرمانی در جام حذفی روزهای بهتری را در لیگ برتر داشته باشد و به بهترین عنوان در لیگ برتر دست یابد اما با این نتایج و این بازی ها دسترسی به آن ناممکن است و به نظر دیروز تماشاگران انتقاد کردند تا شاگردان حمید مطهری به خود بیایند و در هفته های باقی مانده با احساس مسئولیت بیشتری بازی کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید