ورزش 3/ رئیس فدراسیون فوتبال ایران در پاسخ به پیام تبریک همتای عربستانی خود دریچه جذابی را به روی فوتبال باشگاهی ایران باز کرد.
 
به گزارش "ورزش سه" قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جام ملت‌های آسیا، پیام تبریک یاسر المسحل، رئیس فدراسیون فوتبال عربستان را در پی داشت تا بعد از دیدار او با تاج در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا، بار دیگر به تلطیف ارتباط فوتبالی ایران و عربستان کمک شود.

این پیام تبریک، امروز با واکنش رئیس فدراسیون فوتبال ایران همراه شد و مهدی تاج در پاسخ به یاسر المسحل، ضمن تشکر از پیام او، از او و دبیرکل فدراسیون فوتبال این کشور دعوت کرد تا برای تحکیم روابط دو فدراسیون، به ایران سفر کنند.

دعوتی که بی‌تردید به عادی‌تر شدن ارتباط فوتبالی ایران و عربستان منجر خواهد شد و با توجه به این‌که هر دو کشور سهمیه 3+1 در لیگ قهرمانان آسیا داشته و احتمال تقابل تیم‌های ایرانی و عربستانی در این مسابقات بالاست، می‌تواند زمینه‌ساز برگزاری بازی‌های نمایندگان این دو کشور در خاک همدیگر باشد و به این ترتیب، می‌توان شاهد حضور تیم‌هایی چون الهلال و النصر با ستارگانی چون کریستیانو رونالدو در ایران بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید