ورزش 3/اینتر در ادامه نتایج ناامید کننده اش، در استادیوم خانگی خود و در حضور بیش از 70 هزار تماشاگر، بازی را به فیورنتینا واگذار کرد تا پنجمین شکست تیم اینزاگی در 10 هفته گذشته به ثبت برسد.
هواداران اینتر در شرایطی شاهد شکست تیمشان بودند که پیش از آغاز مسابقه، امیدوار بودند تا روملو لوکاکو بتواند به روند بسیار خوبی که طی فیفا دی اخیر و در تیم ملی کشورش داشت، ادامه دهد.

لوکاکو موفق شد در دیدار برابر سوئد هت تریک کند و در جریان پیروزی مقابل آلمان نیز یک گل به ثمر رساند. با این حال، بازگشت او به ترکیب نراتزوری با از دست رفتن 2 موقعیت بزرگ گلزنی همراه بود.
فرصت نخست غول بلژیکی در دقیقه 17 از دست رفت. جایی که او روی پاس دومفریس در محوطه جریمه صاحب موقعیت بسیار خوبی شد اما تعلل این بازیکن و ضربه بی دقتی که از دست رفت و اینتر نتوانست به گل برسد.
اما موقعیت دومی که لوکاکو از دست داد، بسیار عجیب تر از فرصت نخست بود. در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم و روی حرکت خوب کوره‌آ از سمت چپ و پاس او به باستونی، این بازیکن پیش تاخته را در محوطه جریمه در شرایط پاس قرار داد.

باستونی نیز با دیدی عالی و با یک پاس زمینی فوق العاده، روملو لوکاکو را برابر دروازه خالی قرار داد اما ضربه عجیب این بازیکن با پای چپ با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

لوکاکو و هواداران حاضر در جوزپه مه آتزا هرگز این صحنه را باور نداشتند. مهاجم بلژیکی برای باز کردن دروازه فیورنتینا تنها به یک اشاره کوچک نیاز داشت ولی بی دقتی لوکاکو باعث شد تا این قرصت از دست برود.
نکته زجرآور ماجرا اینجاست که چند دقیقه پس از این موقعیت، فیورنتینا توسط بناونتورا به تک گل مسابقه رسید و توانست سه امتیاز بازی را از آن خود کند. گلی که می توانست چند دقیقه قبل از آن و توسط لوکاکو به ثمر برسد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید