ورزش 3/در حساس ترین بازی نیم فصل دوم رقابت های ادنوک لیگ امارات، تیم های اول و دوم جدول رده بندی، یعنی شباب الاهلی و العین به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک – یک به پایان رسید. احمد نوراللهی نیز از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان رفت.
نخستین موقعیت بازی را العین در دقیقه دوم بازی خلق کرد. ضربه جوناتاس سانتوس نزدیک گوشه محوطه جریمه را ماجد ناصر سنگربان شباب الاهلی به زیبایی و در دو مرحله مهار کرد. پس از این فرصت، بازی دو تیم بدون خلق موقعیت چندانی دنبال شد تا اینکه شباب الاهلی در دقیقه 68 به گل نخست بازی دست یافت.

روی تیزهوشی یحیی الغسانی و سماجت او برای تصاحب توپ، این بازیکن با یک پاس طلایی، گیلرمه دا سیلوا را صاحب توپ کرد و این بازیکن با ورود به محوطه جریمه، مدافعی از العین را برابر خود نداشت و با یک شوت محکم و روی پا، توپ را به تور دروازه العین چسباند و تیمش را پیش انداخت.
العین توانست در دقیقه 80 گل تساوی را وارد دروازه میهمان کند. ارسال کرنر بندر الاحبابی در دهانه دروازه به لابا کودجو رسید و این بازیکن با یک ضربه سر تماشایی، گل تساوی تیمش را به ثمر رساند. با این گل، مهاجم زهردار العین به گل شماره 22 خود در این فصل از رقابت های ادنوک لیگ دست یافت.

در شرایطی که بازی رو به پایان بود، العین در دقیقه 90+6 یک فرصت بی نظیر را به شکلی باورنکردنی از دست داد. شوت سوفیان رحیمی از سمت راست محوطه جریمه شباب الاهلی، به تیر دوم و برابر دروازه خالی به سعید احمد رسید و ضربه بسیار بد این بازیکن با پای چپ، باعث شد تا توپ به جای ورود به درون دروازه، حرکت در عرض را پیش بگیرد و ماجد ناصر سنگربان شباب الاهلی نیز به راحتی آن را مهار کرد.
در صورتی که این توپ گل می شد، فاصله العین باص در جدول به 3 امتیاز کاهش پیدا می کرد. اما این اتفاق رخ نداد تا نیمکت نشینان العین که برای شادی پس از گل خیز برداشته بودند، به شکل بهت زده ای، روی زمین بیفتند.

در نهایت این بازی با تساوی یک – یک به پایان رسید. احمد نوراللهی در این بازی 90 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت. با این تساوی، شباب الاهلی 46 امتیازی شد و صدر جدول را حفظ کرد. العین نیز با 41 امتیاز در رده دوم قرار دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید