خبر ورزشی/یکی از اتفاقات جالب توجه در تمرینات روزهای اخیر استقلال صحبت درباره کری خوانی‌های پرسپولیسی‌ها برای استقلالی‌ها بوده است.
شنیده‌ها از وضعیت اردوی تیم استقلال ظرف روزهای اخیر (پس از پیروزی این تیم مقابل نساجی و برد پرسپولیس روبروی هوادار) در مرحله نیمه نهایی جام حذفی مشخص می‌کند خیلی از بازیکنان این تیم نسبت به اظهار نظر بیرانوند علیه ریکاردو ساپینتو ناراحت شده اند. برخی افراد از درون تیم استقلال در این باره به سکوت خبری این چند روزه خودشان اشاره کرده و معتقدند حالا وقت جواب دادن به بیرانوند نیست.
از اتفاقات جالب پس از بازی پرسپولیس و هوادار سکوت اعضای تیم استقلال در رابطه با اظهارات اخیر علیرضا بیرانوند بود. استقلالی‌ها که بعد از دربی برگشت نسبت به حرکت نمایشی دروازه بان پرسپولیس (که انگشت دستش را زیر گلویش کشید) به شدت نسبت به این رفتار، موضع گیری کرده بودند، این بار تصمیم گرفتند تا روز فینال موضع گیری خاصی در قبال صحبتهای جدید بیرانوند (درباره داور پرتغالی و ساپینتو) انجام ندهند. ظاهراً این اقدام به بازیکنان تیم محدود نشده و باید منتظر شنیدن صحبتهای اعضای کادر فنی هم باشیم.
افراد نزدیک به تیم استقلال در این باره به خبر ورزشی گفتند: «بازیکنان پرسپولیس ظاهراً از یک سری اتفاقات اخیر زیادی خوشحال هستند که اینگونه با غرور درباره ما، سرمربی تیم ما و دیدار فینال صحبت می‌کنند، اما ما فعلاً سکوت می‌کنیم و حرفمان را در میدان مسابقه می‌زنیم. گرچه بعد از بازی هم از خجالت آنهایی که به ساپینتو حمله کردند در می‌آییم».
یادآور می‌شود؛ طبق اعلام سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال دیدار فینال جام حذفی روز چهارشنبه دهم خرداد از ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه در زمین شماره یک استادیوم آزادی برگزار می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar