ایسنا/برای نخستین بار در منطقه جنوب با حضور رئیس ایفمارک و رئیس سازمان لیگ فوتبال، مرکز پایلوت غربالگیری فوتبالیست ها در منطقه جنوب کشور و اهواز راه اندازی شد.
 دکتر زهره هراتیان در گفتگو با سایت هیات فوتبال عنوان کرد: بنا به درخواست هیات فوتبال استان خوزستان جهت بازدید از کلینیک پزشکی که دارای بخش های مختلف جهت ارائه خدمات پزشکی به جامعه فوتبال می باشد، در استان خوزستان حضور پیدا کردیم. مقرر شد بخش های مهم قلب و عروق طبق پروتکل های ایفمارک را در اختیار این کلینیک قرار دهیم .
وی بیان کرد: این نخستین مرکز پایلوت غربالگیری فوتبالیست ها در منطقه جنوب جهت خدمات دهی به ورزشکاران در لیگ های دسته دوم ،دسته سوم و به پایین می باشد که فوتبالیست ها و فوتسالیت های آقایان و بانوان می توانند مراجعه نمایند. همچنین ظرفیت برگزاری کنگره ها و دوره های آموزشی را دارا می باشد.
هراتیان در ادامه گفت: این کلینیک موظف شد بانکی از کادر پزشکی دوره دیده و همچنی آمبولانس،دستگاههای شوک و موارد ضروری را مهیا سازد و در این مدت ایفمارک در کنار هیات فوتبال استان خوزستان تا نیازهای این هیات را برطرف سازد.
رئیس ایفمارک افزود: در حال برنامه ریزی هستیم که این کلینیک برای نخستین بار طرح آموزشی مبارزه با دوپینگ آفلاین را برای کلیه فوتبالیست های آماتور و حرفه ای برگزار نماید.
دکتر هراتیان در پایان گفت: این اتفاق بسیار مهمی برای فوتبال در منطقه جنوب و استان خوزستان می باشد که جا دارد از تلاش های جناب آقای عبدالکاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال استان خوزستان تقدیر و تشکر نمایم.

این کلینیک با متراژ ۲۲۰۰ متر مربع در منطقه گلستان و روبروی گیت بوستان که دارای امکاناتی نظیر استخر کامل آب درمانی،الکتروتراپی،لیزر درمانی و اسکنر،ارتوپدی و نرولوژی، باشگاه بدنسازی و دستگاههای ماساژ می باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید