ورزش 3/این هافبک 21 ساله ایتالیایی زیر نظر مورینیو به تیم اصلی رم راه پیدا کرد و این فصل در 31 مسابقه 1228 دقیقه بازی کرده و توانسته نظر مثبت منتقدان را جلب کند.
بووه ستاره اصلی رم در بازی با بایر لورکوزن در نیمه نهایی لیگ اروپا بود که تک گل دو مسابقه رفت و برگشت را زد تا تیمش به فینال با سویا صعود کند. او گفت: «از وقتی بچه بودم، برای ورزش شور و هیجان داشتم. به خصوص عاشق فوتبال و تنیس بودم و اگرچه در هر دوتا خوب بودم، اما مجبور شدم یکی را انتخاب کنم. اگر پیشرفتم را تحلیل کنم، به نظرم مسیر درست را انتخاب کرده‌ام.»
او درباره راهیابی به ترکیب اصلی رم گفت: «احساسات قوی و تقریبا وصف‌نشدنی را تجربه می‌کنم. البته چیزی که برای من بیش از همه اهمیت دارد، این است که لذت ببرم و ورزشی که دوست دارم را بازی کنم.»
ستاره 21 ساله سپس گفت: «قدم بعدی این است که بازیکن ثابت تیم شوم. می‌دانم تازه در ابتدای مسیر هستم و هنوز راه طولانی باید بروم.» او درباره مورینیو هم گفت: «فکر می‌کنم آدم خاصی است، چون یک آدم واقعی است. او با بقیه تیم همانجوری رفتار می‌کند که با من رفتار می‌کند؛ و این از همه چیز مهم‌تر است. اگر بخواهد چیزی بگوید، مستقیم توی صورت آدم می‌گوید  و من آدم‌هایی مثل این را ترجیح می‌دهم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید