ورزش 3/اگرچه نفت مسجد سلیمان در فصلی که به تازگی تمام شده از لیگ برتر سقوط کرد و ارزش یکی از سهمیه‌های استان خوزستان تنزل پیدا کرد، اما با صعود استقلال خوزستان به لیگ برتر و ماندگاری معجزه‌وار صنعت نفت آبادان در رقابت‌ها، همچنان این استان سه سهمیه لیگ برتری در فصل پیش رو خواهد داشت.
در لیگ دسته دوم هم اتفاقات خوبی برای فوتبال خوزستان رقم خورد. تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در گروه دوم مسابقات که بسیار فشرده‌تر از گروه اول بود، موفق به کسب عنوان اولی شد، تا به صورت مستقیم به لیگ دسته اول راه پیدا کند و در جدول گروه اول هم تیم فوتبال نوین اهواز ( تیم دوم فولاد خوزستان) موفق شد در رتبه دوم قرار بگیرد، تا برای رسیدن به لیگ دسته اول به مسابقه پلی‌آف برابر داماش برود که تا چند روز دیگر برگزار می‌شود.
روز گذشته نیز دیدار فینال رقابت‌های لیگ دسته دوم میان مس سونگون قهرمان گروه اول و نفت و گاز گچساران تیم اول گروه دوم برگزار شد و در حالی که تبریزی‌ها تا ثانیه‌های پایانی در ورزشگاه دستگردی اکباتان برنده مسابقه بودند، در وقت‌های اضافی گل خوردند، تا این شاگردان یزدی باشند که درنهایت قهرمان لیگ دسته دوم لقب گرفتند.

روز گذشته در دستگردی اکباتان یک روز خوش دیگر برای فوتبال جنوب رقم خورد و داریوش یزدی سرمربی سابق استقلال خوزستان و نفت مسجد سلیمان، به واسطه قهرمانی روی دست شاگردانش رفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید