ورزش 3/رامین رضاییان هم مثل اکثر بازیکنان شاغل در لیگ برتر فوتبال با پایان رقابت‌های فشرده و سخت به تعطیلات رفته و مشغول استراحت است. این ستاره مطرح تیم ملی که حضور در دو جام جهانی گذشته را تجربه کرده، در لیگ بیست و دوم پیراهن سپاهان را پوشید و با وجود تلاش فراوان اما نتوانست جشن قهرمانی با این تیم را بگیرد.
رضاییان بعد از پایان لیگ به سفر رفته و گاها تصاویری از کارهایی که در اوقات فراغت انجام می‌دهد را در صفحه شخصی خود با مخاطبانش به اشتراک می‌گذارد.
ستاره تیم ملی که روز گذشته ویدئویی از تمرینات خود در حین مسافرت انتشار داده بود، امروز ویدئو و عکس‌هایی از حضورش در باغ وحش را در صفحه شخصی قرارداد که عجیب به نظر می‌رسید.
رامین ابتدا از حضور خود در قفس ببر بنگال ویدئویی منتشر کرد؛ او در این ویدئو با کمی استرس کنار یک ببر وحشی قرار گرفته و آرام به نوازش او می‌پردازد. رضاییان همچنین از بازی کردن با یک میمون و غذا دادن به یک فیل هم در این باغ وحش تصاویری را انتشار داده است.

ستاره تیم ملی در حالی فعلا مشغول استراحت در خارج از کشور است که هنوز مقصد بعدی خود در فوتبال را انتخاب نکرده است. او بعد از دیدار سپاهان ومس طوری مصاحبه کرد و از هواداران تیم اصفهانی حلالیت طلبید که ظاهرا دیگر قصد ادامه فعالیت در این تیم را ندارد.
از سوی دیگر درباره رامین گفته می‌شود که احتمال دارد بار دیگر برای ادامه فوتبال به خارج از کشور و کشورهای حوزه خلیج فارس برود. هرچه که هست او به زودی باید به ایران برگردد و برای فصل اینده کارهای خود را شروع کند. رامین احتمالا یکی از مدعوین به تیم ملی هم هست و به زودی او را در اردوی شاگردان امیر قلعه‌نویی خواهیم دید.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید