ورزش 3/سامان قدوس پس از سه فصل حضور متوالی در برنتفورد انگلیس و تجربه صعود از چمپیونشیپ به رقابت‌های لیگ جزیره و نمایش موثر و البته کوتاه مدتی که در دو سال اخیر برای این تیم داشت، به پایان کارش در لیگ برتر رسید و احتمالا دوباره به سوئد برود و راهی مالمو شود.
هافبک ایرانی برنتفورد که پس از نمایش موثر در رقابت‌های چمپیونشیپ، طی دو سال حضور در لیگ برتر انگلیس 32 بازی انجام داد و یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد، در فصل اخیر شرایط خوبی را تجربه نکرد و حتی یک بار در ترکیب ابتدایی تیمش در لیگ جزیره قرار نگرفت که همین مسئله در نهایت منجر به جدایی وی شد.
سامان قدوس دیروز برای آخرین بار در لیست برنتفورد در هفته پایانی لیگ برتر انگلیس مقابل منچستر سیتی قرار گرفت که در دقیقه ۹۰ به‌عنوان یکی از تعویضی‌های تیمش به میدان رفت تا آخرین حضورش در میادین برای این تیم را برابر شاگردان پپ گواردیولا تجربه کند.

ستاره ایرانی برنتفورد که تجربه بازی در جام جهانی را دارد، پس از پایان دیدار با منچستر سیتی، یک لباس خاص پوشید و از تونل بازیکنان و مربیان تیمش رد شد و زیر چک و لگد آنها به سمت مدیر این باشگاه رفت تا پیراهن یادگاری خود را دریافت کند.
سامان قدوس پس از تشویق ممتد تماشاگران حاضر در ورزشگاه اختصاصی برنتفورد و هم‌تیمی‌هایش، پیراهن شماره 14 قاب شده این تیم را دریافت کرد و با لبخند و خوشحالی زیاد آن را روی دست گرفت تا این چنین به پایان کارش با تیم انگلیسی برسد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید