ورزش 3/ بایرن مونیخ در هفته‌های اخیر مشغول مذاکره با رافائل گریرو بوده است، اما اخراج مدیران باشگاه همه چیز را متوقف کرده است.
قرارداد گریرو با دورتموند به پایان رسیده و او بازیکن آزاد شده است. بایرنی‌ها نیز در هفته‌های اخیر مشغول مذاکره با او بوده‌اند تا این بازیکن تیم ملی پرتغال را به خدمت بگیرند اما اخراج اولیور کان و حسن صالح‌حمیدزیچ باعث شده تا آینده مذاکرات در هاله‌ای از ابهام فرو رود.
گفته می‌شود تیم جدید جذب بازیکن در بایرن اکنون شامل اولی هوینس، کارل هاینس رومنیگه، یان کریستین دریسن، توماس توخل و مایکل دایدریخ است ولی معلوم نیست این گروه چگونه عمل می‌کند و برنامه‌اش برای آینده چیست.
چیزی که قطعی است، جدایی گریرو از دورتموند است. این بازیکن 29 ساله در اینستاگرام خود اعلام کرد که پس از پایان قراردادش به هفت سال حضور خود در جمع زردپوشان پایان خواهد داد. گفته می‌شود او قرارداد دو ساله جدیدی که دورتموند پیشنهاد کرده بود را رد کرده تا در تیمی دیگر، چالشی جدید را تجربه کند.


البته بایرن مونیخ تنها مشتری مدافع پرتغالی نیست و اتلتیکو مادرید هم او را می‌خواهد. گریرو این فصل 12 پاس گل داد تا در صدر بهترین پاسورهای بوندس‌لیگا قرار بگیرد.
بایرن مونیخ قبل از اینکه تصمیم بگیرد گریرو را می‌خواهد یا نه، یک جلسه با حضور تیم جدید خرید بازیکن و توماس توخل برگزار می‌کند تا درباره اهداف این فصل نقل و انتقالات صحبت کنند. از دکلان رایس نیز به عنوان دیگر هدف بزرگ مونیخی‌ها در تابستان یاد می‌شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید