ورزش 3/ احتمال دارد که در نشست خبری امروز ریکاردو ساپینتو، خبر مهمی مبنی بر تمدید قرارداد سرمربی پرتغالی اعلام شود.
نشست خبری امروز ریکاردو ساپینتو می‌تواند با تمامی کنفرانس‌های پیشین او متفاوت باشد. سرمربی پرتغالی در حالی خود را برای حضور در کنفرانس خبری پیش از دیدار با پرسپولیس آماده می‌کند که امروز سرنوشت نیمکت آبی‌ها برای فصل بعد به طور کلی مشخص شود.
از زمانی که حجت کریمی به عنوان سرپرست مدیرعاملی استقلال جای علی فتح‌الله‌زاده را گرفت، بارها بر موضوع تمدید قرارداد سرمربی آبی پوشان تأکید کرد و حتی مدیربرنامه‌های ساپینتو نیز در روزهای گذشته وارد تهران شد تا مذاکرات برای حفظ سرمربی پرتغالی آغاز شود.
در تابستان گذشته و در زمان مدیریت مصطفی آجورلو، قرارداد ریکاردو ساپینتو به صورت 2 ساله به امضا رسید اما برای ادامه همکاری در فصل دوم، نیاز بود تا باشگاه استقلال در این خصوص تصمیم‌گیری کند و با توجه به اینکه سرپرست مدیرعاملی آبی پوشان از تمایل برای ادامه همکاری خبر داده بود، در نتیجه باشگاه استقلال می‌توانست حتی با ارسال یک ایمیل، تمدید قرارداد این سرمربی را به اطلاع مدیربرنامه‌هایش برساند.


با وجود این مسئله و اینکه دستمزد این سرمربی در ماه‌های اخیر پرداخت نشده بود، طرفین برای رسیدن به یک توافق کلی در روزهای گذشته جلساتی را تشکیل دادند و ساپینتو نیز برای ادامه همکاری شرایط جدیدی را اعلام کرد که در نهایت مدیران باشگاه استقلال و طرف مقابل به توافقات خوبی دست یافتند.
حالا و در شرایطی که همه در انتظار برگزاری نشست خبری سرمربی پرتغالی در ساعت 18:45 هستند، ممکن است در این کنفرانس مطبوعاتی خبر بزرگی درباره سرنوشت مذاکرات به صورت رسمی اعلام شود و اینکه مدیریت باشگاه استقلال برای ادامه همکاری با ریکاردو ساپینتو به توافق نهایی دست یافته است.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، هیچ بعید نیست که تمدید قرارداد سرمربی پرتغالی به صورت رسمی اعلام شود تا بدین ترتیب در فاصله 24 ساعت تا دربی پایتخت، اینگونه انگیزه و روحیه کادر فنی و شخص ساپینتو افزایش یابد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید