ورزش 3/ پالما با دو فوتسالیست ایرانی خود مقابل تیم خاین اسپانیا قرار می‌گیرد.
تیم فوتسال پالما که با درخشش و گل حسین طیبی در وقت‌های اضافه موفق به کسب پیروزی در دومین دیدار مرحله یک‌هشتم نهایی پلی‌آف لیگا ناسیونال اسپانیا شد و مقابل تیم نویا به برتری رسید، باید در بازی نیمه نهایی به مصاف خاین، تیم چهارم دور گروهی برود و یک رقابت حساس برگزار کند.
یاران حسین طیبی و مسلم اولادقباد طبق اعلام کمیته مسابقات فوتسال اسپانیا، یکشنبه شب هفته آینده در نخستین بازی مرحله نیمه نهایی پلی‌آف لیگا ناسیونال میزبان تیم خاین خواهند بود و چهار روز پس از آن هم دیدار برگشت را برگزار می‌کنند که در صورت کسب دو پیروزی توسط یک تیم، فینالیست این بازی‌ها مشخص خواهد شد ولی در صورت کسب یک برد، بازی سوم بین آنها انجام می‌شود.


تیم فوتسال پالما که در مرحله گروهی لیگا ناسیونال بالاتر از بارسلونا قرار گرفت و صدرنشین شد، دور یک‌هشتم نهایی را با موفقیت و بردهای پرگل پشت سر گذاشت، اما در جدال نیمه نهایی کار سختی برابر تیم خاین خواهد داشت و حریف‌شان همواره رقابت نزدیکی برابر یاران طیبی و اولادقباد داشته است.
پالما در فصل ۲۳-۲۰۲۲ دو بازی در مرحله گروهی لیگا ناسیونال اسپانیا مقابل خاین انجام داده که یک تساوی و یک پیروزی داشته، اما در دیدار یک‌چهارم نهایی جام حذفی برابر این تیم شکست خورد و نتوانست به نیمه نهایی برسد که امیدوار است حالا در مسابقه لیگ این باخت را جبران کند و فینالیست شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید