ورزش 3/ محمدحسین زرندی، مدیر رسانه تیم فوتبال استقلال، پیش از آغاز کنفرانس خبری قبل از دیدار برابر پرسپولیس به چند نکته مهم اشاره کرد.
اگرچه این روزها ذهن تمام اهالی فوتبال به دیدار پایانی فصل میان استقلال و پرسپولیس در جام حذفی دوخته شده است، اما هواداران تیم فوتبال استقلال که فصل را هم با رتبه سومی تمام کردند، نگرانی زیادی بابت آینده ساپینتو و ادامه حضورش با توجه به مشکلات مالی عدیده باشگاه دارند.
با این حال به نظر می‌رسد طی روزهای اخیر با پافشاری حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، برای تمدید قرارداد با ساپینتو و حضور مدیر برنامه‌های سرمربی پرتغالی مذاکرات در مسیر مثبتی قرار گرفته است و مدیر رسانه‌ای استقلال هم پیش از اینکه حرف‌های ساپینتو در نشست خبری آغاز شود، با جملاتی که در ادامه می‌خوانید، ضریب اطمینان هواداران استقلال را از تمدید قرارداد با ساپینتو بالا برد:
«مذاکرات مثبتی میان آقای سید حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال و وکیل آقای ساپینتو برای تمدید قرارداد انجام شده و روند مذاکرات بسیار مثبت است. ان‌شاءالله اگر اتفاق خاصی نیفتاد، این موضوع رسمی می‌شود.»


خیلی از هواداران استقلال در انتظار اعلام خبر رسمی تمدید قرارداد ساپینتو پیش از دیدار نهایی جام حذفی بودند، که حالا به نظر می‌رسد انتظار آنها کمی طولانی‌تر خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید