ورزش 3/ مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال در تشکیل کارگروه کسب مجوز حرفه‌ای در باشگاه خبر داد.
حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیای فصل آینده که قرار است با تقویم جدید از شهریور ماه آغاز شود، اگرچه چندماهی می‌شود که به خبر یک رسانه‌های ایران تبدیل شده، اما همچنان مسئولان با امیدواری از بازگشت قهرمان فصل گذشته فوتبال ایران به رقابت‌های بین المللی حرف می‌زنند.
پس از پرداخت مطالبات استراماچونی این امیدواری نزد مدیران ورزشی ایران و همین‌طور استقلال بیشتر شده و آنها امیدوارند با توجه به کرسی‌ای که مهدی تاج، رئیس فدراسیون ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا، با تسویه بدهی‌های باشگاه مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال هم صادر شود.
در همین زمینه تلاش‌های قابل‌توجهی طی روزهای اخیر برای پرداخت مطالبات برخی طلبکاران نظیر احمد موسوی و پاداوانی انجام شده است و مدیر رسانه استقلال هم در کنفرانس خبری پیش از مصاف با پرسپولیس قبل از اینکه ریکاردو ساپینتو حرف‌هایش را آغاز کند، از تشکیل کارگروه دریافت مجوز حرفه‌ای و پیگیری بازگشت استقلال به لیگ قهرمانان آسیا در صورت لزوم با شکایت در CAS خبر داد: «کارگروه ویژه‌ای شامل بخش‌های حقوقی، مالی، بین الملل و... برای پیگیری مجوز حرفه‌ای تشکیل شده و اگر لازم باشد حقوق باشگاه استقلال را در AFC و CAS پیگیری خواهیم کرد.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید