ورزش 3/اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، جود بلینگام در هفته‌های آتی بازیکن رئال مادرید خواهد شد. البته ستاره تیم ملی انگلیس مصدوم بوده و در دو هفته آخر نتوانست به دورتموند در کورس قهرمانی کمک کند و به دلیل آسیب دیدگی زانو مجبور شد مسابقات را از بیرون زمین تماشا کند.
گفته می‌شود رئال با بلینگام به توافق رسیده و مشکل اصلی که مادریدی‌ها با دورتموند بر سر آن توافق نکرده‌اند، پاداش‌هایی است که در صورت عملکرد خوب بلینگام و نتیجه‌گیری تیم به حساب باشگاه آلمانی واریز می‌شود. بنابراین ورود این بازیکن به برنابئو به زودی رقم خواهد خورد.
میشاییل بالاک، ستاره سابق بایرن و تیم ملی آلمان درباره این جابه‌جایی گفت: «رفتن او ضرر بزرگی برای بوندس‌لیگا است چون او یکی از بهترین بازیکنان رقابت‎ها است. او هنوز خیلی جوان است و بدون تردید برایش خوب است که یک سال دیگر در دورتموند بماند تا همچنان رشد کند. هنوز خیلی مانده تا شخصیت بلینگام شکل بگیرد.»

بالاک یادآوری کرد که ستاره انگلیسی هنوز جوان است و باید چیزهای زیادی یاد بگیرد. او تاکید کرد، در دورتموند با بلینگام کنار می‌آیند اما رئالی‌ها بعد از چند بازی بد، صبرشان را از دست می‌دهند: «بلینگام در دورتموند بی‌چون و چرا بازی می‌کند و همه او را قبول کرده‌اند. از او مثل یک سگ کوچولوی قشنگ حمایت می‌شود، حتی اگر سه، چهار بازی بد پشت سر هم داشته باشد؛ چیزی که در باشگاهی مثل رئال مادرید نخواهد داشت و شروع به انتقاد از او می‌کنند.»
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید