برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

بیرانوند: فحش بدهید، ناراحت نمی‌شوم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
بیرانوند: فحش بدهید، ناراحت نمی‌شوم

ورزش 3/ دروازه‌بان پرسپولیس صحبت‌های جالبی درباره حواشی و فحاشی صورت گرفته داشت.
علیرضا بیرانوند علی‌رغم اینکه نتوانست در دربی 101 و بازی فینال جام حذفی کلین‌شیت کند، اما موفق به کسب عنوان قهرمانی همراه با پرسپولیس شد و شب سختی را مقابل استقلال و تماشاگران‌اش داشت.
بیرانوند که در اواسط صحبت‌های زنده رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به قاب تلویزیون اضافه شد، خطاب به وی عنوان کرد: «مبارکت باشه سلطان!»
دروازه‌بان پرسپولیس در آغاز صحبت‌های خود گفت: قبل از تبریک به مردم ایران و هواداران پرسپولیس، به‌عنوان یک بازیکن ملی دست‌بوس تمام مردم ایران و هواداران استقلال هستم. آن دفعه معذرت‌خواهی کردم و درک می‌کنم بخاطر فشار بازی‌ها واکنش داشته باشند، چراکه این دربی است و شرایط خاص خود را دارد.
بیرانوند در خصوص حواشی قبل از شروع دربی امروز و شعار تماشاگران استقلال علیه او عنوان کرد: آمادگی داشتم چنین اتفاقی بیفتد. بازی برگشت دربی یک کاری کردم که احساسات خودم را با  هواداران پرسپولیس داشتم ولی به تماشاگران حریف توهین نکردم. حرکتی بود که در تمام جهان هست و بازیکنان اروپا و طارمی در لیگ قهرمانان آسیا انجام داده‌اند.
او یادآور شد: با هواداران خودمان احساساتم را بروز دادم ولی اینجا به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. این یکی از شیرین‌ترین قهرمانی‌های تاریخ پرسپولیس است که منجر به دبل شد. بابت این تیم و همدلی پرسپولیس تبریک می‌گویم.

دروازه‌بان پرسپولیس با اشاره به حواشی به وجود آمده علیه او در روزهای گذشته ابراز کرد: علی بیرو هرچه فحش بدهید، ناراحت نمی‌شود چون من آدم شوخی هستم. اگر امروز ریلکس بودم به این دلیل است که آدم شوخ، با فحش و تحریک هواداران ناراحت نمی‌شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید