ورزش 3/ اشک‌های شوق مهدی قایدی بعد از گل تساوی استقلال در دقیقه 101 وقتی گل دوم وارد دروازه تیمش شد، ‌روی صورت او خشکید.
گلی که استقلال در آخرین ثانیه‌های بازی در وقت‌های قانونی توسط محمدحسین مرادمند به ثمر رساند، فریاد شادی را به اردوی آبی‌ها برد. در شرایطی که بازیکنان استقلال مشغول خوشحالی بودند و حتی بازیکنان ذخیره نیز به وسط زمین رفته بودند، مهدی قایدی در گوشه‌ای از زمین به تنهایی جشن گرفت.
قایدی که دوست نداشت تیمش اینقدر زود بازنده شود و میدان را خالی کند، وقت ضربه سر مرادمند به تور دروازه چسبید، به واسطه فشاری که تحمل کرده بود، ناگهان اشک از چشمانش سرازیر شد.
گریه‌های از سر خوشحالی قایدی که به سوژه جذاب تبدیل شده بود، دوام زیادی نداشت و با دریافت گل دوم روی صورت او خشک شد. فاصله شادی غیر قابل وصف قایدی تا ناراحتی او از شکست چند دقیقه بیشتر نبود و بی‌شک حالا ستاره بوشهری استقلال یکی از غمگین‌ترین استقلالی‌هاست.


مهاجم استقلال برخلاف لیگ برتر که با 12 گل زده بهترین گلزن آبی‌ها بود، در جام حذفی حتی یکدبار هم پایش به گلزنی باز نشد. او در فینال هم تجربه چسباندن تور به دروازه حریف را به دست نیاورد تا تلخی از دست دادن جام برایش بیشتر شود و حال عجیب و غریبی را تجربه کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید