ورزش 3/ گئورگی گولسیانی می‌گوید از موضوع ممنوعیت احتمالی قرارداد دلاری بی خبر است اما قطعا با آن مخالفت خواهد کرد.
گئورگی گولسیانی یکی از بهترین بازیکنان فصل پرسپولیس بود که علاوه بر عملکرد مثبت دفاعی، بهترین گلزن تیمش نیز در این فصل لقب گرفت. او پس از بازی دربی و قهرمانی تیمش در جام جذفی در مورد مسائل گوناگونی گفت‌وگو کرد که آن را می‌خوانید:
*منتظر لیست تیم ملی گرجستان هستم
من منتظر لیستی هستم که تا چند روز آینده معلوم می‌شود. اگر در ان لیست باشم خوشحال خواهم شد اما اگر نباشم مشکلی نیست ادامه خواهم داد.
*با پرسپولیس برنده همه چیز شدم
۶سال است که من در ایران هستم و در این سال‌ها هیچ چیزی برنده نشده بودم اما امسال من برنده همه چیز شدم که بسیار برایم با اهمیت است‌.

*لایق قهرمانی بودیم
درمورد بازی چه می‌توانم بگویم بازی بسیار سختی بود می‌دانید استقلال تیم خوبی است ولی ما بهتر بودیم. ما بازی‌هایی را می‌‌بریم که دشوار هستند. ما در دقایق آخر گل خوردیم که از لحاظ روانی بسیار سخت است ولی توانستیم خودمان را مدیریت کنیم و جریان بازی را تغییر دادیم و در نتیجه بازی را بردیم. ما لایق این برد هستیم و من از بابتش خوشحالم.
* احتمال ممنوعیت قرارداد دلاری
نه من هرگز این موضوع را نشنیدم. حتما با این قانون مشکل خواهم داشت چون پول ایران بسیار نوسان دارد. اما الان اهمیتی ندارد فقط می‌خواهم قهرمانی را جشن بگیرم و در مورد قرارداد بعدا صحبت خواهیم کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید