ورزش 3/حضور پسر علیرضا بیرانوند روی سکوی جشن قهرمانی شب دروازه‌بان پرسپولیس را تکمیل کرد.
یک سنت جالب در جشن‌های قهرمانی حضور فرزندان بازیکنان قهرمان در زمین در زمان برگزاری جشن قهرمانی است. این اتفاق سبب می‌شود لبخندهای بازیکنان بیشتر از قبل شود و تصاویر جالب و ماندگاری نیز از آن به جا می‌ماند.
تحت فشارترین بازیکن دربی جام حذفی، علیرضا بیرانوند بود که به واسطه کری خوانی جنجالی‌اش در دردسر بزرگی افتاده بود و با هزاران استقلالی خشمگین مواجه شد.
این تصویر مربوط به قهرمانی پرسپولیس در لیگ شانزدهم است؛ حالا ۶سال گذشته ولی بیرانوند با پسرش بازهم در جشن قهرمانی سرخ‌ها حضور دارد.
با این حال بیرانوند که مورد تحسین بازیکنان و تشویق هواداران پرسپولیس قرار گرفته بود در این بازی پرفشار یک قهرمانی دیگر با سرخ‌ها کسب کرد.
در این جشن طاها بیرانوند، پسر علیرضا به زمین چمن وارد شد تا شب پدرش را تکمیل کند. بیرو که پرچم بزرگ پرسپولیس را در دست داشت زانو زد و با باز کردن دستانش خود را آماده یک آغوش محکم کرد.

نکته جالب اینکه اگر به اولین قهرمانی پرسپولیس در دهه اخیر که شروع افتخارات سرخ‌ها بود برگردیم با مقایسه تصاویر جشن قهرمانی به تفاوت‌های جالبی برمی‌خوریم که یکی از آنها فرزندان بازیکنان است. بیرانوند در جشن قهرمانی لیگ شانزدهم طاها را به هوا پرت می‌کرد و با پسرش در جشن شرکت کرد؛ حالا شش سال گذشته، طاها بزرگ شده ولی پرسپولیس بار دیگر با درخشش این دروازه‌بان به جام قهرمانی رسیده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید