ورزش 3/ مدافع راست پرسپولیس از سرمربی این تیم بخاطر اعتماد به او در این فصل تشکر کرد؛
دانیال اسماعیلی‌فر سال گذشته در حالی به پرسپولیس پیوست که سرخ‌پوشان رامین رضاییان را در سمت راست خط دفاعی داشتند، اما یحیی گل‌محمدی برای تقویت تیمش در فاز دفاعی تصمیم گرفت علاوه بر جذب گئورگی گولسیانی و مرتضی پورعلی‌گنجی، یک مدافع راست هم اضافه کند تا اشتباهات لیگ ۲۱ برای تیمش تکرار نشود.
اسماعیلی‌فر پس از حضور ثابت در تمام مسابقات سپاهان طی دو فصل پیاپی و ۹ گل در لیگ برتر، به پرسپولیس آمد و رامین رضاییان نیز راهی اصفهان شد که این انتقال بعضا با انتقاد جمعی از تماشاگران سرخ‌پوش همراه بود، اما در پایان فصل با بهترین اتفاق رقم خورد.
این مدافع راست در تمام ۳۰ مسابقه لیگ برتر برای پرسپولیس به میدان رفت و دو گل به ثمر رساند و توانست ۶ پاس گل بدهد و در نهایت هم قهرمانی را برای نخستین بار در دوران بازی خود تجربه کند و همچنین با درخشش در جام حذفی، نقش مهمی در کسب دو گانه تیمش داشته باشد
اسماعیلی‌فر که شب گذشته در دربی ۱۰۱ پایه‌گذار گل اول پرسپولیس بود و سانتر او در ریباند منجر به گلزنی مهدی ترابی شد، در دقیقه ۷۰ بخاطر مصدومیت از زمین بیرون رفت تا فصل به این شکل و البته قهرمانی حذفی برای این مدافع راست تمام شود.
دانیال اسماعیلی‌فر که فشار زیادی در نخستین سال حضورش در پرسپولیس متحمل شد و بارها بخاطر جابه‌جایی با رامین رضاییان، مقایسه می‌شد، با کسب دو گانه نشان داد مهره موثری برای تیمش بوده و یحیی گل‌محمدی انتخاب درستی داشته است.

اسماعیلی‌فر پس از مدت‌ها به طور سربسته در این باره صحبت کرد و از سرمربی پرسپولیس بخاطر اینکه پشت او بوده، تشکر کرد و گفت: «از آقای گل‌محمدی بخاطر اعتماد به من و حضورم در پرسپولیس که خیلی اذیت شد، تشکر می‌کنم ولی خدا را شکر عاقبت به خیر شدم و دو جام خوب در این فصل گرفتیم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید