ورزش 3/ لوئیس ساها، هم‌تیمی سابق کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد، می‌گوید رونالدو این روزها آرزو می‌کند کاش بازیکن یونایتد بود و می‌توانست برای شیاطین سرخ گلزنی کند.
 کریستیانو رونالدو که در میانه موج تبلیغاتی بزرگ عربستانی‌ها به باشگاه النصر پیوست فصل را بدون فتح جام به پایان رسانده و یکی از هم‌تیمی‌های سابق او در منچستریونایتد می‌گوید ستاره بزرگ پرتغالی بدون شک این روزها از تصمیمش برای ترک شیاطین سرخ و پیوستن به تیم عربستانی افسوس می‌خورد.
النصر حتی با در اختیار داشتن رونالدو نتوانست در لیگ روشن عربستان به قهرمانی برسد و با اختلاف پنج امتیاز جام را به الاتحاد واگذار کرد. با اینکه کریستیانو در این فصل برای النصر 14 گل در این لیگ به ثمر رساند ولی گلزنی‌های او برای قهرمانی کافی نبود.
لوئیس ساها در اولین دوره حضور رونالدو در منچستریونایتد با او همبازی بود. ساها امروز در یک مصاحبه گفت:" کریستیانو اگر می‌فهمید که تیم چه شرایطی دارد و در یونایتد از او چه انتظاری می‌رود هر طور شده با باشگاه سازش می‌کرد و به توافقی می‌رسید تا به بازی کردن با پیراهن سرخ یونایتد ادامه دهد. او می‌توانست در کنار شیاطین سرخ بماند. کریستیانو فوتبالیست بزرگی است و من هنوز از انتقال او به عربستان عصبانی می‌شوم چرا که رونالدو امسال می‌توانست به راحتی 10 تا 15 گل برای یونایتد بزند و به تیم کمک کند تا رتبه بهتری به دست بیاورد"
ستاره سابق منچستریونایتد در ادامه گفت:" کریستیانو آدم خیلی مغروری است و این را هرگز به زبان نخواهد آورد ولی شک ندارم در عمق وجودش ترجیح می‌داد برای یونایتد گل بزند و با پیراهن یونایتد جام ببرد. این هم برای شخص رونالدو بهتر بود و هم برای میراثش به عنوان یکی از بزرگترینهای تاریخ. هر چند او خودش هرگز این را قبول نخواهد کرد و علنی به زبان نخواهد آورد".


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید