ورزش 3/ اریک تن‌هاخ، مربی منچستریونایتد، چند تماس ویدیویی با راسموس هویلند، مهاجم آتالانتا، داشته و می‌خواهد او به یونایتد ملحق شود.
مربی هلندی در تلاش برای خریدن یک مهاجم گلزن است تا فشار گلزنی تیم از روی دوش مارکوس رشفورد برداشته شود. گزینه اصلی او هم هری کین، کاپیتان تاتنهام است ولی تاتنهام قصد ندارد ستاره خود را به رقیب لیگ برتری بدهد و ترجیح می‌دهد کین فصل آینده با پایان قراردادش به عنوان بازیکن آزاد برود.
به این ترتیب، یونایتد گزینه‌های جانشین را زیر نظر گرفته است و ظاهرا هویلند، مهاجم 20 ساله آتالانتا نفر بعدی در فهرست تن‌هاخ است. "منچستر ایوینینگ نیوز" گزارش کرده که مربی یونایتد چند بار با این مهاجم دانمارکی تماس تصویری گرفته و با او درباره انتقال احتمالی‌اش به اولدترافورد حرف زده است
نکته جالب اینجاست که هویلند این اواخر با شرکت SEG قرارداد بسته تا نماینده او باشد. این شرکت ایجنت تن‌هاخ هم هست. مهاجم دانمارکی این فصل در سری A هشت گل زده تا به تیمش کمک کند در رده پنجم جدول سری A بایستد.
یونایتد علاوه بر او، رندال کولو موانی، مهاجم آینتراخت فرانکفورت را هم زیر نظر دارد. "اتلتیک" گزارش کرده که منچستری‌ها با باشگاه آلمانی درباره این بازیکن مذاکره هم کرده‌اند. کولو موانی هنوز چهار سال دیگر با فرانکفورت قرارداد دارد و گزینه گران‌تری در مقایسه با هویلند است. گفته می‌شود فرانکفورت برای فروش این بازیکن حدود 80 میلیون یورو خواهد خواست.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید