ورزش 3/برونو فرناندز گفت منچستریونایتد باید به طور مداوم جام ببرد و تا آن روز نمی‌توانند آرام بنشینند.
منچستریونایتد شنبه در فینال جام حذفی انگلیس با منچسترسیتی روبرو خواهد شد. برونو فرناندز، ستاره شیاطین سرخ، در آستانه این دیدار حساس گفت: «همه ما منتظر این مسابقه هستیم. هر فرصتی که برای بازی در یک فینال با پیراهن یونایتد به دست بیاید خاص است، برای همین باید آماده باشیم.
می‌دانیم که هواداران آنجا خواهند بود تا از ما حمایت کنند و ما هم می‌خواهیم هر کاری از دستمان برمی‌آید انجام دهیم تا آنها را خوشحال کنیم. مسلما بردن این جام خیلی مهم است. ما در این باشگاه همیشه باید به فینال‌ها برسیم و برای بردن جام‌ها تلاش کنیم. می‌دانیم که این حداقل کاری است که برای باشگاهی مثل یونایتد باید انجام دهیم. همه جام حذفی را می‌شناسند و می‌دانند در این کشور و در فوتبال چقدر مهم است.»
برونو ادامه داد: «روز خاصی خواهد بود و بازی جلوی منچسترسیتی همیشه بازی بزرگی است. همه ما از رقابت بین دو باشگاه باخبریم، می‌دانیم برای ما و برای هواداران ما چه معنایی دارد. می‌خواهیم تک تک مسابقات را ببریم، چون این باشگاه لیاقتش را دارد.»
او در نهایت تاکید کرد: «بازی‌های خیلی زیادی انجام داده‌ایم، لحظات عالی و لحظات سخت هم داشته‌ایم. اما هیچ‌وقت نمی‌توانیم بنشینیم و راضی باشیم، مگر اینکه به طور مداوم جام ببریم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید