ورزش 3/ دو بازیکن جوان و آینده‌دار که در فوتبال ایران موفقیت خوبی داشتند، به دلیل مصدومیت نمی‌توانند در لیست نهایی تیم امید قرار بگیرند.
 علی رمضانی، مدافع راست پیکان در لیگ بیست و دوم و سینا حاتمی، مهاجم گلزن خیبر خرم‌آباد، دو بازیکن جوان فوتبال هستند که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی شاگردان عنایتی در مسابقات عراق نیستند.
رمضانی متولد 80 در لیگ بیست و دوم با نظر مجتبی حسینی یکی از بازیکنان اصلی پیکان بود و بازی های زیادی نیز انجام داد اما در مصاف با فولاد در نیم‌فصل دوم دچار مصدومیت شد و در هفته‌های پایانی برای تیمش به میدان نرفت. او هنوز به طور کامل بهبود پیدا نکرده و از اردوهای بعدی می‌تواند به عنوان مدافع یا وینگر راست به زیر ۲۳ ساله‌ها اضافه شود.
سینا حاتمی نیز در فصلی که گذشت در خط حمله تیم لیگ یکی خیبر خوش درخشید و یکی از مهاجمانی است که رضا عنایتی روی او نظر دارد اما او نیز به دلیل مصدومیت نتوانست در ترکیب تیم کمالوند به میدان برود
رمضانی و حاتمی در لیست ۵۰ نفره‌ای که فدراسیون فوتبال برای بازی‌های هانگژو به کمیته المپیک اعلام کرده حضور دارند و با بهبودی جسمانی می‌توانند در اردوی بعدی تیم امید را همراهی کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید