ورزش 3/ لائوتارو مارتینز، ستاره آرژانتینی اینتر، می‌گوید نراتزوری بعد از پیروزی مقابل بارسا می‌دانست در لیگ قهرمانان شانس قهرمانی دارد. او می‌گوید برای منچسترسیتی برنامه‌هایی ویژه دارد.
 لائوتارو مارتینز، مهاجم آرژانتینی اینتر، می‌گوید برای بازی با منچسترسیتی در فینال لیگ قهرمانان اروپا برنامه‌های ویژه‌ای دارد و برای این بازی بزرگ آماده می‌شود.
نراتزوری 11 روز دیگر در شهر استانبول باید در فینال چمپیونزلیگ به مصاف منچسترسیتی و پپ گواردیولا برود. دیداری که در استادیوم آتاتورک این شهر برگزار خواهد شد.
لائوتارو در گفتگو با مجله لیگ قهرمانان درباره این بازی گفت:" بعد از پیروزی مقابل بارسلونا بود که فهمیدیم در این فصل چمپیونزلیگ می‌توانیم مفوق بشویم. تیم ما اتحاد خوبی دارد و با همین اتحاد به فینال رسیدیم. ولی در مرحله بعدی جلوی پورتو کار خیلی سخت شد. در یک‌چهارم هم دیدار با بنفیکا برایمان خیلی دشوار بود. ولی ما در طول فصل حتی در سری آ کم باختیم و خوب گل زدیم. در دیدار مقابل پورتو و بنفیکا مربی ما نقاط قوت و ضعف حریف را به خوبی تحلیل کرد و نشان‌مان داد چطور می‌توانیم از سد آنها عبور کنیم".
ستاره آرژانتینی اینتر در ادامه گفت:" در نیمه‌نهایی از نظر عملکرد فوتبالی به مراتب بهتر از میلان بودیم. وقتی در بازی اول خیلی زود دو گل زدیم اعتماد به نفس‌مان بالا رفت و در بازی برگشت با حضور پرقدرت هواداران‌مان خیال‌مان از صعود به فینال راحت بود".
لائوتارو درباره دیدار با منچسترسیتی در فینال لیگ قهرمانان در پاسخ به این سوال که آیا قدرت سیتی باعث نگرانی شدن بازیکنان اینتر می‌شود گفت:" من قبل از هر بازی عصبی می‌شوم. ولی ما باید از این فینال لذت ببریم. فرصت قهرمانی در چمپیونزلیگ فرصتی نیست که هر روز در اختیار یک فوتبالیست قرار بگیرد. من برای بازی با سیتی به شکلی خاص آماده می‌شوم. من همیشه دروازه‌بان‌های حریف را آنالیز می‌کنم و به جزئیات اهمیت می‌دهم. خلاصه برای آن بازی برنامه‌های خاصی دارم".


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید