ورزش 3/ دروازه‌بان هوادار انگیزه زیادی برای ادامه روند خوب خود در تیم المپیک دارد.
محمدرضا خالدآبادی درباره حضور در اردوی تیم المپیک ایران گفت: خدا را شکر امروز اردو شروع شد و خوشحالم که توانستم در جمع 35 نفر باشم و امیدوارم بتوانم به تیم فوتبال امید کمک کنم.
او در خصوص سرمربیگری و همکاری دوباره با رضا عنایتی در تیم فوتبال امید ابراز کرد: دو سال با آقا رضا کار کردم و توانستیم تیم هوادار را لیگ برتری کنیم. به نظرم آقا رضا در کنار عملکرد خوب فنی، در بحث مدیریتی عالی هستند و این مسئله می‌تواند کمک زیادی کند تا در کنار مدیریت کردن بازیکنان، بتوانیم به موفقیت برسیم و بهترین نتیجه را کسب کنیم.
دروازه‌بان ملی‌پوش هوادار تصریح کرد: خدا را شکر زیر نظر آقا ساکت و آقا داوود که اطمینان کردند، فصل خوبی داشتم و بچه‌های تیم نیز کمک کردند تا فصل خوبی در هوادار پشت سر بگذارم و به تیم المپیک برسم.


خالدآبادی یادآور شد: یک سال با آقا داوود کار کردم و می‌دانم ایشان بیشتر روی جوانان کار می‌کند و ثمره آن را هم در لیگ برتر با گلری نیازمند و ... دیدیم و خدا را شکر امسال با اعتمادشان در لیگ برتر بازی کنم. معتقدم پنج گلر تیم امید شرایط خوبی خواهند داشت.
او درباره اهمیت پشتیبانی از تیم المپیک عنوان کرد: تیم امید ایران نسبت به سایر رقبا دیرتر کارش را شروع کرده و حالا نیاز است تمام نهادها و فدراسیون فوتبال به این تیم کمک کنند تا در تورنمنت‌ها حضور داشته باشیم. نفرات و کادر فنی خوبی داریم و به نظرم با کمک دیگر نهادها به المپیک صعود کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید