ورزش 3/ یک هفته قبل نام آنتونیو مانیکونه به‌عنوان گزینه امیر قلعه‌نویی برای حضور در کادر فنی تیم ملی مطرح شد که از آن زمان تاکنون هیچ مسؤولی در فدراسیون فوتبال و حتی این سرمربی به طور رسمی نام وی را اعلام نکردند و فقط به ارسال پیش‌نویس برای مربی خارجی اشاره کردند که حالا سعید الهویی، مربی تیم ملی در یک گفت‌وگوی تلویزیونی با شبکه خبر این موضوع را اعلام نمود.
الهویی در این باره عنوان کرد: آنتونیو مانیکونه سابقه کار کردن در تیم ملی سوئیس به‌عنوان دستیار پتکوویچ را دارند و در دو جام ملت‌های اروپا و یک جام جهانی حضور داشتند و قبل‌تر در کادر فنی وی در لاتزیو و سری آ ایتالیا  حضور داشتند. فصل گذشته نیز در بوردو فرانسه فعالیت می‌کرد.
دستیار امیر قلعه‌نویی یادآور شد: مانیکونه، مربی هستند که تجربه بالایی در عرصه ملی دارند و به نظرم بتوانند کمک زیادی به کادر فنی تیم ملی کنند.
الهویی یادآور شد: ما کادر فنی خیلی خوبی داریم. آقای مطهری تجربه و کیفیت بالایی دارند، رحمان رضایی و آندو تیموریان تجربه زیادی در عرصه بازی داشتند، دکتر قربانعلی‌پور فرد تحصیل کرده‌ای هستند که سال‌ها در حوزه بدنسازی در فوتبال ایران فعالیت کردند.
این مربی تیم ملی تاکید کرد: به نظرم کادر فنی تیم ملی از نظر دانش، کیفیت و تجربه می‌توانند به تیم ملی کمک کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید