ورزش 3/ ایلکای گوندوگان، کاپیتان آلمانی منچسترسیتی، امروز در قهرمانی این تیم در جام حذفی نقشی کلیدی داشت و هر دو گل تیمش در پیروزی 2-1 مقابل منچستریونایتد را به ثمر رساند.
گل اول گوندوگان در این مسابقه در ثانیه 12 به ثمر رسید تا به عنوان سریعترین گل در فینال جام حذفی وارد کتابهای تاریخ شود. درحالیکه برونو فرناندز در نیمه اول از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشانده بود گوندوگان در اوایل نیمه دوم با یک ضربه والی گل دوم را به ثمر رساند تا در نهایت با گلهای او منچسترسیتی به قهرمانی رسیده و دومین جام این فصل را به دست بیاورد.

کاپیتان منچسترسیتی در پایان بازی به خبرنگارانی که از او درباره آینده‌اش در منچسترسیتی می‌پرسیدند گفت:" راستش را بخواهید من برای اینکه احساس خاص بودن و مورد توجه هواداران بودن بکنم نیازی به چنین روزهایی ندارم. من می‌دانم که هواداران من را دوست دارند چون هفت سال است اینجا بازی می‌کنم. من همه فراز و نشیبها را تجربه کرده‌ام. هنوز هیچ تصمیمی گرفته نشده و باید ببینیم چه می‌شود".

جالب اینجا است که پپ گواردیولا در پایان مسابقه در پاسخ به سوال خبرنگار بی‌بی‌سی که از او درباره ماندگار شدن ایلکای گوندوگان می‌پرسید و گفت به نظر می‌رسد او در سیتی خواهد ماند به پاسخی یک کلمه‌ای اکتفا کرد و گفت:" امیدوارم".

قرارداد گوندوگان و سیتی در ماه ژوئن امسال به پایان می‌رسد و در هفته‌های گذشته شایعات زیادی درباره پیوستن او به بارسلونا مطرح شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید