ورزش 3/ باشگاه رئال مادرید از پایان کار ادن هازاد در این باشگاه خبر داد که از سال 2019 پیراهن کهکشانی ها را به تن داشت.
بعد از آسنسیو و ماریانو، باشگاه رئال مادرید به تازگی خداحافظی ادن هازارد را نیز تایید کرد. این بازیکن بلژیکی با وجود باقی ماندن یک سال از قراردادش سانتیاگو برنابئو را ترک می کند.
باشگاه رئال مادرید و این هافبک بلژیکی برای جدایی در تاریخ 30 ژوئن 2023 به توافق رسیدند. ادن هازارد به مدت 4 سال در رئال مادرید حضور داشت و 8 عنوان قهرمانی در این مدت کسب کرد. (یک لیگ قهرمانان اروپا، یک جام باشگاههای جهان، یک سوپرجام اروپا، 2 لالیگا، یک کوپا دل ری، 2 سوپر کاپ) باشگاه رئال مادرید با اعلام این خبر برای هازارد در ادامه فوتبالش آرزوی موفقیت کرد.
این بازیکن در سال 2019 با قراردادی 100 میلیون یورویی از چلسی راهی رئال مادرید شد. هازارد با بلژیک به مقام سوم جام جهانی رسیده بود و در عرصه باشگاه نیز چلسی با درخشش او چمپیونزلیگ را فتح کرده بود تا خیلی ها او را در ردیف ستاره هایی چون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو قرار دهند.


حضور هازارد و هزینه 100 میلیونی برای جذب او اما پروژه موفقی برای رئال مادرید نبود. هیچ چیز مطابق انتظار پیش نرفت و این بازیکن کیفیتی که کهکشانی ها انتظار داشتند را از خود ارائه نکرده و با مصدومیت های متعددی نیز روبرو شد.
او بعد از عمل جراحی هیچ گاه آن ستاره سابق نشد و رکوردهای ضعیفی از خود در رئال به جای گذاشت. او در حالی رئال مادرید را ترک می کند که 54 بازی برای این تیم انجام داد (30 بار به عنوان بازیکن اصلی) و تنها 4 گل زد تا از او به عنوان یکی از بدترین خریدهای رئال یاد شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید