ورزش 3/ از جمله ستاره های مهم و تأثیرگذار استقلال طی فصل گذشته و بخصوص در نیم فصل دوم، مهدی قایدی بود که توانست دوازده بار گلزنی کرده و چهار پاس گل نیز بدهد. با این حال، هواداران آبی پوش نگران وضعیت او برای فصل بعد هستند.
قایدی طی قراردادی قرضی از شباب الاهلی به استقلال بازگشت و وضعیت او برای فصل آینده معلوم نیست. مدیران باشگاه برای حفظ این بازیکن باید با طرف اماراتی وارد مذاکره شوند. با این حال، حجت کریمی هیچ گاه با قطعیت از ماندن وینگر بوشهری صحبت نکرده است.
حالا نیز قایدی با انتشار پستی مشکوک و استفاده از جملات دو پهلو، به شایعات مبنی بر جدایی خود دامن زده است و مشخص نیست که این بازیکن فصل بعد با لباس چه تیمی به میدان خواهد رفت.
قایدی در بخش ابتدایی این پست نوشته است:

«سلام 
این فصل تمام شد
هم خندیدیم هم ناراحت شدیم همه با هم از روی سکو تا توی زمین

بزرگ ترین هدفم از برگشت به استقلال و بازی برای این تیم، ادای دین به هواداران پاک و مهربون بود. بدونید بدون وجود شما فوتبال معنایی نداره. مگه میشه آدم این همه عشق رو ببینه و دل نده؟
مگه میشه آدم این همه شکوه رو ببینه و تحت تاثیر قرار نگیره؟»
* قایدی در ادامه با انتقاد از مشکلات باشگاه و حذف از آسیا نوشته است:
«ما بازیکنان استقلال فصل سختی داشتیم. کمبود منابع مالی و امکانات زیر ساختی دم دستی ترین و قابل بیان ترین مسائل بود. بماند که خیلی اتفاقات ریز و درشت و کم لطفی حواشی و تسویه حسابهای مدیریتی توان تیم رو گرفت. وقتی ترانسفر شدم، گفتم شاید با پولی که استقلال میگیره بتونه پرونده های مالی رو ببنده اما کم کاریها و بی توجهی ها منجر به حذف تیم از آسیا شد.»
* اما وینگر بوشهری در ادامه در صحبت هایی خطاب به هواداران استقلال، اینگونه آورده است:
«وقت گله بهانه نیست
من عاشق رنگ آبی استقلال ام
عاشق هوادارانی که چند ساعت زودتر برای تشویق تیم با بدترین شرایط به ورزشگاه ها میان
به هر حال وظیفه خودم میدونم از همه شما تشکر کنم. امیدوارم روزهای آینده روشن تر و شیرین تر باشه و استقلالیها هر جای دنیا که هستن از ته دل شاد باشن
قلب من همیشه آبی هست و آبی میماند
به امید دیدار»
به هر حال پست اینستاگرامی مهدی قایدی اینگونه به پایان رسید و هواداران استقلال نیز برداشت های مختلفی از آن داشته اند. در هر صورت، این بازیکن باید به امارات بازگردد تا شباب الاهلی تکلیف او را برای فصل بعد مشخص کند. باید دید که باشوی کوچک برای فصل بعد برای چه تیمی بازی خواهد کرد؟


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید