ورزش 3/کارلوس کی‌روش قبل از جام جهانی جمعی از ملی‌پوشان جوان را به اردوی تیم ملی فرا خواند که در این بین محمدحسین اسلامی، بازیکن ذوب‌آهن نیز حضور داشت که این مهاجم ۲۲ ساله را بعدا امیر قلعه‌نویی هم به اردو دعوت کرد، اما حالا این بازیکن زیر نظر رضا عنایتی مشغول به کار است.
اسلامی که فصل موفقی در ذوب‌آهن پشت سر گذاشت و آمار جالب توجه ۳۰ بازی با ۲۵ حضور ثابت را در این تیم داشت، طی این مدت موفق شد گل‌های حساسی برای امتیازگیری تیمش مقابل سپاهان، نفت مسجدسلیمان و هوادار به ثمر رساند و در نهایت هم عملکردش منجر به حضورش در تیم ملی شد.
این بازیکن پس از تجربه کار با صمد مرفاوی، کارلوس کی‌روش و امیر قلعه‌نویی در تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان، حالا زیر نظر رضا عنایتی در اردوهای امیدها حضور دارد و امیدوار است بتواند در رقابت‌های قهرمانی غرب آسیا عملکردش در ذوب‌آهن را ادامه دهد و مهره موثری برای تیم المپیک باشد.
اسلامی که با نظر امیر قلعه‌نویی یکی از معدود جوانان انتقال پیدا کرده از تیم ملی بزرگسالان به تیم المپیک است، طی دو روز اخیر زیر نظر رضا عنایتی تمرین کرده و شرایط جدیدی را به‌عنوان یکی از بازیکنان با تجربه این تیم دنبال می‌کند.

 

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید