فارس/جدال برای کسب توپ طلای 2023 بالا گرفت.
با نزدیک شدن مراسم بهترین های سال فیفا جدال برای توپ طلای 2023 بالا گرفته است. لیونل مسی ابرستاره آرژانتینی فصلی خوب را به همراه پاریس پشت سر گذاشت و قهرمان فرانسه شد.
همچنین اسطوره آرژانتینی در پایان سال  2022 موفق شد آلبی سلسته را قهرمان جام جهانی قطر کند. آمار مسی در فصل گذشته نشان می دهد شانس اصلی کسب توپ طلای 2023 و هشتمین توپ طلای خودش است.
اما اعجوبه آرژانتینی در کسب این توپ طلا رقیب سرسختی به نام ارلینگ هالند ستاره سیتی را پیش رو دارد. بچه غول نروژی در اولین فصل حضورش در لیگ برتر انگلیس کولاک کرده و جایزه آقای گلی و بهترین بازیکن فصل را کسب کرد و تا الان با سیتی قهرمان لیگ و جام اتحادیه شده و در آستانه قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد.
در همین رابطه سایت «اولیه الریاضیه» با انتشار آمار این دو ابرستاره به رقابت نزدیک آنها برای کسب توپ طلای 2023 پرداخت. طبق آمار مسی در مجموع در به ثمر رسیدن 62 گل در سال گذشته تاثیرگذار بوده است.
در مقابل ارلینگ هالند ستاره سیتی در این فصل در به ثمر رسیدن 61 گل نقش مستقیم داشته است. رقابت نزدیک این دو بازیکن در آمار نشان دهنده جدال تنگاتنگ برای توپ طلای 2023 است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید