برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

ناامیدی لاپورتا از جذب مسی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
ناامیدی لاپورتا از جذب مسی

ورزش 3/خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا، دیگر به اندازه قبل به بازگشت لیونل مسی به این تیم امیدوار نیست.
قرارداد مسی با پاری سن ژرمن به پایان رسید و این باشگاه هم رسما جدایی او تایید کرد تا همه منتظر مشخص شدن مقصد بعدی او باشند. 
بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی در چند هفته اخیر از بازگشت قریب الوقوع این بازیکن به بارسا خبر داده بودند اما مشکلات مالی بارسا و سختگیری لالیگا در زمینه رعایت قوانین فرپلی مالی شرایط را تغییر داد.
در حالی که باشگاه الهلال عربستان آماده است تا دستمزد هنگفتی را به این ستاره آرژانتینی پرداخت کند، بارسا همچنان در تلاش است تا با فروش بازیکنان و همچنین توافق با لالیگا بتواند زمینه بازگشت مسی را آماده کند اما حالا این کار بسیار دشوار به نظر می‌رسد. 
لاپورتا که تا چند هفته قبل با اطمینان خاصی از بازگشت مسی به این باشگاه صحبت می‌کرد، حالا دیگر چندان از این اتفاق مطمئن نیست. 
او در گفتگو با روزنامه اسپورت در این باره اظهار داشت:« باید ببینیم چه خواهد شد. کار دشواری است. اگر شما هر کاری که در توان دارید انجام دهید، دیگر اجباری برای این که بیشتر از حد توان تلاش کنید وجود ندارد.»

بعضی از رسانه‌ها مدعی شده بودند که باشگاه الهلال قرار است روز سه‌شنبه قرارداد نهایی با مسی را امضا کند و خبر جذب این بازیکن را به صورت رسمی اعلام کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره